Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divathoz nem könnyítok, és a...

Divathoz nem könnyítok, és a kényelmet tartom fontosnak a ruhákban. Arra gondoltam, hogy stílusosabbá tehetném a megjelenésem, ha választanék 1 színt, és mától csak olyan színű ruhadarabot vásárolnék. Szerinted jó ötlet? 26/N Több lenn.

Figyelt kérdés

Pár év alatt már az egész ruhatáram átcserélődne, és minden menne mindenhez, ami könnyebbséget adna.

Aki egyazon színt hord, az stílusosan néz ki, nem?

Pl. kék nadrág, kék pulcsi, kék cipő, kék kabát.

Vagy ha a nude színt választanám, akkor meg minden nude színű.

Hülye ötlet? De ez a legjobb ami eszembe jut, mert divatozni úgysem fogok...

És ha már ott tartunk, hogy mondjuk te személy szerint jónak tartod ezt az ötletet, akkor melyik színt ajánlod?

Tavasz színtípus vagyok. Sötétszőke haj, barna szem, meleg tónusú bőr.

Vagy variáció lehetne, ha 2 színt választok, és akkor kétszínű ruhatár épülne ki az idők folyamán, pl. fekete-fehér, vagy nude-rózsaszín. Nem tudom, ez már lehet kevésbé tűnne stílusosnak, összeszedettnek.

Plusz ha csak 1 színben vásárolok ruhát, könnyebb dolgom lesz, mert lecsökken a kínálat.


2022. máj. 13. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó fazont és anyagot nehezebb találni, mint jó szint. Én azzal egyszerűsítem az eletem, hogy ha tálalok valami igazan nekem tetszőt, akkor több különböző szinben is megveszem.
2022. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!