Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M, C&A boltokban árult...

A H&M, C&A boltokban árult ruhák és a kínaiban kapható ruhák között van bármi különbség vagy egyforma vacak mind?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A H&M et nem szeretem minőségéhez képest drága. A C&A t azt szeretem.
2022. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinaiban az osszes ruha varrasa olyan semmilyen, lognsk osszevissza a cernak, anyagminoseg is pocsek.
2022. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Le kell lombozzalak, az eggyel magasabb árkategória rongyai is ugyanolyan vackok. Valahol ott van anyagbeli különbség, ahol egy felső 10 000 Ft körül kezdődik, de azért meg még jó anyagi helyzetben sem fizetek annyit.
2022. máj. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik kínai ugyan olyan rossz minőségű, én ismerek olyat is ami elég drága és minőségre is jobb.
2022. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A C&A-ban jó minőségű ruhák vannak, a H&M-ben már kevésbé, vettem ott jó ruhát is, de olyat is, ami egy mosás után tönkrement. A kínai boltok minőségben szerintem manapság nem rosszak, inkább az a bajom velük, hogy stílusban nem mindig tetszenek a ruháik. Viszont fehérneműt már csak a helyi kínaiban veszek, a szabásuk, az anyaguk is sokkal jobb, mint mondjuk egy Women'Secretben, na meg feleannyiba kerülnek.
2022. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!