Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tudnak a lengyel lányok...

Miért tudnak a lengyel lányok jobb ízléssel öltözködni mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Más "hatások" érik őket vagy csak szimplán a vérükben van?


Véleményeket várok!


2010. szept. 17. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Ők hogy öltözködnek??

Képet tudsz mutatni?


Egyébként talán ott nem szivárgott be divatba a rib@nc stílus. Lehet ezért.:-)

2010. szept. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát nálunk van pár cserediák és csak belőlük indulhatok ki, de ugyanaz a stílus, mint a londoniak kb. Magadra rántasz valamit a nagyanyád szekrényéből kb. xD Nekem az se jön be, de leglalább nem mindenki ugyanúgy néz ki. Amúgy a magyarok is ugyanúgy fel tudnának öltözni, csak a magyar egy intoleráns faj. -.-
2010. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Azért itt sem öltözik mindenki úgy, mint egy szajha, csak a tinik 90%-a. Amúgy talán mert nekik jobb az ízlésük. A magyarok nagy részéről ez sajnos nem mondható el, ahogy az önkritika sem.
2010. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
A lengyelek vallásosak,és ez befolyásolja őket az öltözködésükben is. Az itthon divatos mutassak meg mindent,amim van,kenjek magamra egykilónyi sminket náluk nem menő.
2010. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát figyelj, lengyelben is lehet mutatni igénytelen és ízléstelenül öltözködőket és magyarban is lehet ízlésesen öltözködő lányokat, meg akármelyik nemzetből akármelyik félét. Ezt én így nem mondanám ki, hogy akármelyik nemzet jobban tud öltözködni, mint a másik.
2010. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

azért mert a pasijuk fizeti nekik a drága ruhákat..


Jó ha nem is a pasijuk, de szerintem másak az árak ott, és sokkal jobban megtudnak fizetni 1-1 szép,igényes darabot.

Tudom hogy lehet olcsón is igényesen öltözni, de még mindig drágább, mint egy egyszerű sportos öltözet.

2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Kevesebb zsidó mérgezi az agyukat a médiából, ezért kevésbé hülyülnek el, mint a mieink.

A mi fiaink k.csögnek és bohócnak, lányaink k.rvának vannak öltöztetve.

2010. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
utolsóval egyetértek..
2010. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

ezt egyébként már én is észrevettem, de a lengyel lányok szerintem alapból szépek, bájosak :)

és tényleg, konszolidáltabban, de mégis divatosabban öltözködnek, egyénibbek

2011. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Én ezt azért nem mondanám általánosságban, hogy a lengyel lányok jobban öltöznének mint a magyarok.

Itt Angliában rengeteg a lengyel bevándorló (talán ők vannak legtöbben európai bevándorlók közül), láttam elég sokat.

Vannak közöttük is ízléstelenül öltözködő, láttam olyat amelyik kifejezetten olyan benyomást keltett mint aki egy ősi mesterséget űz.


Szerintem (legalábbis az itteniek) nincs jó ízlésük. A lengyel nők túl sok minket használnak, olcsó, gagyi, méteres műszempillát, maszkos alapozót, rajzolt szemöldököt, vaskos rúzst.


A hatalmas műszempilla és a rengeteg smink legalábbis tipikusan jellemző az itteni lengyel nőkre, elég prolisak, műnők.


Szépek lennének, ha nem lennének agyon sminkelve, van amelyik plasztikáztat is.

2018. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!