Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukaként brazil fazonú...

Anyukaként brazil fazonú bikinialsó nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy bikini, de az alsója brazil fazonú (nem magas a combkivágása, a féltanga és a tanga között áll).


Rosszabbul nem áll, mint a többi bikini, én személy szerint amúgy is csak ezt a fazont hordom sima bugyiból, bikiniből is volt hasonlóm már (az picit többet takart mondjuk).


A hagyományos mamabugyiktól akkor is falra másznék, ha 5 gyereket szültem volna és akkora lenne a fenekem, mint a ház. A hagyományos bikinialsók meg vizesen ígyis-úgyis sajnos a s*ggben kötnek ki valahogyan és nem is tetszenek, de mégis anyukaként nem kellene azokkal próbálkoznok szerintetek?


Lenézitek a brazil tangás anyukákat? (Vannak strandruháim az evéshez/homokozáshoz.)



2022. máj. 17. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

2022-ben vagyunk, de úgy tűnik, egyesekben még mindig él az a tévhit, hogy csak akkor lehetsz szexi, vonzó nő, ha még nincs gyereked.

Azt veszel fel a strandon, amit jól esik. (ahogy mások is)

2022. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
A magánvéleményem pedig az, hogy nem hogy nem nézem le, hanem ellenkezőleg, szimpatikus, hogy nem sül be és csatlakozik a beszürkült, másoknak megfelelni akaró emberek tömegeihez. (még akkor is, ha történetesen nem áll rajta jól a brazil tanga)
2022. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Én az ilyennel úgy vagyok, hogy meg van az, hogy én mit nem vennék fel, de más vegyen fel, amit akar, mindenkinek a saját dolga. Viszont nyilván van, aki lenézi azokat az anyukákat, meg úgy összességében azokat a nőket, akik ilyeneket felmernek venni. Viszont ezt el kell döntened, hogy ez téged zavar? Mármint zavar az, hogy esetleg másoknak nem tetszik, hogy mit viselsz? Ha csak feszengenél a tangában, mert félsz mások véleményétől, akkor ne viseld, de amúgy ha te jól érzed magad benne és nem feszengsz benne mások előtt, akkor nyugodtan hordd.


Én az ilyennel úgy vagyok, hogy az emberek ha beléd akarnak kötni, ha akarnak rajtad találni valami "nem jót", akkor úgy is fognak. Te pedig eldöntheted, hogy mások elvárásainak megfelelően viselkedsz-e, vagy ahogy te jónak gondolod.

2022. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Nekem inkább az lenne zavaró, ha van rajtad 10-20 kiló plusz és úgy akarnál ilyet hordani, függetlenül attól, hogy van-e gyereked vagy sem.

Attól, hogy anya lettél továbbra is ugyanúgy öltözhetsz, mint korábban.

2022. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
97%
Az alak számít, nem az hogy anyuka vagy-e. Ha jól nézel ki benne, tetszel magadnak, akkor vedd fel.
2022. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Törvénybe van iktatva, hogy gyerekvállalás után már csak zsákot lehet magadra húzni? Vagy miért releváns ebben a témában, hogy anyuka vagy?


Amúgy a brazil bikini alsó manapság abszolut nem számít kirívó darabnak. Láttad te, hogy testalkattól és életkortól függetlenül milyen fogselymekben mászkálnak a nők a strandon? És milyen jól teszik. Egészségükre. Senkit nem érdekel.

2022. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából utolsò: nem tudom miért kérdőjelezem meg az öltözködésem mióta szültem. Nem öltözködöm konzervatívabban, sőt 1-2 dekoltáltabb felsőt és miniszoknyát is beszereztem, csak valahogy mindig felvetődik bennem a kérdés, hogy "Illik-e ezt anyukaként?" + a férjem is beszólt a brazil bikinialsóra... Bár ez nálunk évek óta téma. Minden nyáron felvettem a féltangáim, ő minden nyáron kiakadt rá, én meg a strandon 1,5 percenként mutogattam neki a tangás nőket hogy lássa ez nem valami feltűnő ritkaság...😁
2022. máj. 18. 23:01
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Más férfi meg maximum álmodozhat arról, hogy de jó is lenne, ha a felesége is bevállalná a féltangát. Ő meg beszól rá... szép. :)
2022. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Attól mert valaki gyereket szül egyből meggalydul? Ugyanolyan nő és ember vagy ugyanazt hordhatod mint bárki más. Ez a jaj gyerekem van és nem illik olyan kőkorszaki hozzá állás. Anyukaként is szabad jól kinézni. Hordj amit szeretnél csak nyugodtan. Nem amiatt fog a gyerek odaállni és azt mondani, hogy anya nekem tanga kell.
2022. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt a férjed a gáz, nem az öltözködésed!
2022. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!