Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy van ennyi embernek pénze...

Hogy van ennyi embernek pénze Hilfiger ruhákra?

Figyelt kérdés
Elég sok emberen látok Hilfiger cuccokat az utcán, tömegközlekedésen és nem értem, miért és miből fizet valaki 20 ezret egy pólóra, 50 ezer egy pulcsira?
2022. máj. 21. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyrészt Pandorfban vettem őket, olcsón. De a szabadkai piacon is lehet kapni hamisat, onnan is sokan hoznak. Meg turkálni is lehet sokat a second hand üzletekben. Másrészt manapság egy nagyon populáris márka.
2022. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
A válasz kézenfekvő: onnan van, hogy neked nincs (azaz a pénz nem a valós társadalmi teljesítmény arányában oszlik meg).
2022. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A magyarok nagyon önellentmondásos nemgondolkodó nép. Azt mondja az idegen embernek, hogy mennyire xar az élete, mennyi minden drága-fizetni kell, majd amikor elbúcsúznak, ő is becsúszik pl.: a Hilfiger ruháért a boltba...
2022. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy nagy részük hamis. Főleg azok amiken ott ordít a logó egy kilóméterről, meg hogy "Tommy Hilfiger".
2022. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
#4 Pedig azok a nagy logósak a legolcsóbbak.A kis logósakat meg nem hamisítják, mert azokon hímzett logók vannak, jó anyagból készülnek.Az nem annyiból állna, hogy rátesznek egy matricát.
2022. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!