Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma reggel láttam egy srácot...

Ma reggel láttam egy srácot fekete vekony harisnya volt rajta a rövidnadrág alatt. En még sose mertem igy felvenni! Ez divat lett? Szivesen hirdanam én is igy 26 ff!

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 03:49
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem eljutott arra a szintre, hogy nem érdekli mások véleménye. Ha te is el tudsz ide jutni akkor hord nyugodtan, semmi sem tiltja.

Lehet, hogy valaki megbámul, esetleg beszól de meg kell tanulnod leszarni.

2022. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
33%
A kérdező senkit sem látott. Csak nagyon idegesíti, hogy egy bizonyos fajta öltözködési megoldással az emberek kinéznék maguk közül, és ide vetíti ki az álmait.
2022. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
75%
12# Te hülle vagy, nem is kicsit!
2022. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
20%
#12 persze a nők vagy ffiak követhetnek bizonyos öltözködési stílusúst, teljesen normális, de te meg a hozzád hasonlókat a harisnya irritál annyira csak 😂.
2022. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
75%

14# Mi van??? Zagyva, nem értem mit hordasz össze.

Engem nem irritál a harisnya.

Kérdező meg kifejezetten kedveli a harisnyát.


Nálad van valami kognitív probléma.

2022. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
90%

#13

Pedig ilyet tényleg simán láthatott, sokan hordják így bringázáshoz, sportoláshoz. Nincs útban a nadrágszár de közben nem is mutat annyit mint egy tapadós biciklisnadrág. Praktikus tud lenni.

2022. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
86%

"Te hülle vagy, nem is kicsit!"

Ugyanaz a felhasználó írja ki a kérdéseket srác-forrónadrág-harisnya témában, ugyanaz a felhasználó vernyog miatta hónapok óta.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Stb. stb.

Nem igaz, hogy nem veszitek észre.

2022. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
83%

16# Figyelmetlenül olvastál.


Én az egyik hozzászólónak írtam.


Kérdezővel semmi bajom.

2022. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

1,3,4, ők kommunista konzervatív világrendet építenek és azt szeretik, ha a férfiakat sok mindenben hátrány éri.

Ők minden ilyen és hasonló kérdésnél itt vannak, pedig senki sem kíváncsi rájuk.

Kérdező.

Ha az ember elszeretne érni valamit, akkor tenni kell érte.

Minél többen tesszük meg annál megszokottá bár válik mint anno a futónadrág.

Azt is megtalálod férfiban úgy mint a nejlon harisnyát, ha pedig gyártanak valamit férfiaknak is akkor nyugodtan lehet hayználni.

Én is így teszek.

2022. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
#15! Nem kell hülyének nézni! Pont világos a megfogalmazásod! A kérdezőt hülyének nézed, mert harisnya kedvelő, de csak hazudja, hogy látott, de nem meri felvenni. Pont az olyan szerencsétlenek miatt mint te és akinek a harisnya oltári nagy valami 💯
2022. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!