Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma reggel láttam egy srácot...

Ma reggel láttam egy srácot fekete vekony harisnya volt rajta a rövidnadrág alatt. En még sose mertem igy felvenni! Ez divat lett? Szivesen hirdanam én is igy 26 ff!

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 03:49
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
66%

Sok nőt is lehet búzának nêzni ha a mostani férfi ruhás időszakot figyeljük csak meg.

De! Érdekes, hogy egy törékeny nő mindent be mer vállalni, de egy itt sokan magukat kemény férfinek titulálók már egy szinte alig észrevehető egyszerű ruhadarabtól meg rettegnek…

Mikor minden a reklámtól függ, itt is ha valaki feltesz egy kérdést, az elején rárepülnek, aztán idővel meg elfelejtik, nem lesz érdekes. Pont mint a férfi futónadrág.

Az hogy a nejlon hari női ruhadarab, az miből tevődik össze?

Az anyaga miatt? Akkor pamutot meg a nők ne hordjanak, de hordják.

Miért mert egyeseknek az komfortosabb, vagy mert ők mindent megtehetnek?

Akkor egy férfi mitől lenne alacsonyabb rendű, hogy neki nem jár a választási lehetőség?!

Nekem is a nejlon jön be, azt hordom.

Mellesleg gyártanak férfi nejlon harisnyát épp úgy ahogyan női nadrágot is, pedig a nadrág meg férfi ruhadarab, de mégis a nők is viselik.

Ezt kell tennünk a nejlon harisnyával is!

2022. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki úgy éli az életét, úgy öltözik ahogy akar, lesz akiknek bejön majd, lesz akiknek nem.
2022. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
79%

Nekem bejön.Csak jó szűk rövidnadrágot vegyel rá.

23l

2022. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
79%
Hat azert nem ugyanaz ha egy csaj oltozik fiusan vagy egy fiu csajosan 😀
2022. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
60%

44.

Csak a te szemedben.

Én másképpen gondolom..

Ezt nem lehet egyértelműen eldönteni és kész alapon.

2022. máj. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!