Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiknek merészebb a stílusuk,t...

Akiknek merészebb a stílusuk,ti megkaptátok már egyszer vagy akár többször is egy teljesen idegentől,hogy milyen ribisen néztek ki? (Bocsánat a csúnya szóért)

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mivel merészen öltözködöm, nem pedig ribisen. A kettő nem ugyanaz.
2022. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Idegentől ilyen formában még nem (legalábbis nem mondták a szemembe 🤨).

Ellentétben a neonáci apámtól rendszeresen megkapom, hogy “úgy nézel ki, mint egy ringyó”. Az az egyetlen szórakozása, hogy kiguvadt szemekkel bámulja a sminkemet és az öltözetemet, és jól lehord a sárga földig, mekkora “undorító r*b@nc vagyok”.

Régi baráttól kaptam meg (aki évekig nem látott élőben), hogy kinézi belőlem, hogy láncdohányos lettem vagy alkalmanként drogozom.

Egyikkel sem volt dolgom még soha életemben, csak közben megismerkedtem a ‘80-as dark zenével. 😂

2022. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak füttyögéseket a munkásoktól.

A páromtól, megkérdeztem már, hogy "ribis ez a szett?" a válasz az volt, hogy igen.

2022. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolás koromban emonak néztek. Sötét cuccokat hordtam, olyan ruha darabokat amik takarnak mert kövérnek éreztem magam. (olyan 70-75kg voltam, 168cm) Nem mondanám merész stílusnak a hosszú farmert, garbót meg mi egyebeket de na...

Sokszor lekurváztak. Volt hogy mentem haza suliból és megállt az úton egy kocsi, valami öreg kopasz retekfejű kiordibált az ablakon rám hogy hogy nézel ki re büdös r1b4nc stb


Eltelt pár év, 27 éves vagyok. Valóban merésznek mondható cuccokat is hordok, goth ruhákat többnyire. Sokszor sminkelek is. Egyszer se szóltak még be. Érdekes hogy akkoriban igen, most meg nem.

2022. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt,hogy kihívóan öltözöm,meg direkt a férfi kollégáimnak.Pedig csak szeretem a szép ruhákat,vannak teljesen atlagosak is.Az egyetlen,ami kihívónak számíthat,hogy nem hordok melltartót,de az meg csak jó időben eszrevehető.
2022. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, mivel merészen öltözködöm, nem pedig ribisen. A kettő nem ugyanaz."

Drága honfitársaink fejében (tisztelet a kivételnek) sajnos majdnem ugyanaz...

2022. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Igen de nem a stílusom miatt, hanem mert kint volt 10 centi a hasamból a 40 fokban.
2022. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!