Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább cipő vagy táska "mániás...

Inkább cipő vagy táska "mániások" vagytok? Melyiket vesztek többször és miért?

Figyelt kérdés

Én személy szerint inkább táskagyűjtő vagyok, sokkal jobban érdekelnek mint a cipők.

Valahogy úgy érzem a cipők úgyis bekoszolódnak hamar, egy táska jobban van szemmagasságban, remek kiegészítő.

Lehet az is közre játszik, hogy magasabb vagyok, így a platformos és a magassarkú cipők (3,5 cm felett), amikből rengeteg szép van eleve kilőve, mert nem érzem kényelmesem magam, ha még több centit dobnak rajtam.



2021. márc. 30. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Cipő.


Táskát nem szeretek átpakolgatni, egyet hordok amíg bírja a strapát, utána lecserélem. Van azért 1-2 elfekvőben, de messze nem annyi, mint cipő.

2021. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Cipő. Szeretem kombinálni, és kísérletezgetni őket (alacsony vagyok, de a legtöbb magassarkú irritál).


A táskákkal úgy vagyok, mint az első. Nem szeretek pakolászni, mert mindig vannak kötelező dolgok, amiket jobb ki se venni, legyen mindig kéznél.

Meg szinte mindenhova hordom a laptopom (régebb az egyetemre, most ha megyek át a páromhoz, ha a szüleimhez megyek látogatóba, stb stb) így muszáj nagy hátizsákom legyen, amiben rendesen elfér. Szóval kb. 3 táskám van, egy amibe folyton cuccolom a laptopot, és amit mindennap hordok. Egy ami válltáska, elegáns, pl. színházba, esküvőre (legalábbis anno amikor ez kiváltság volt :D) és van még egy elegánsabb hátizsákom, ami kicsi, cuki, letisztult szép de nem fér bele laptop.

2021. márc. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Táska *-*

,de kicsit cipő is.

2021. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Táska. Egyrészt mert alacsony vagyok és a lábam is elég kicsi, ezért nehezen találok olyan cipőt ami tetszik és jó is rám (és nem a gyerekosztályon van xd). Másrészt sokkal jobban szeretek táskákat kombinálni a ruháimhoz mint cipőket.
2021. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Cipő!

Táskából sokkal kevesebb van nekem.

2021. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyik mániása sem vagyok. Táskám 2 van- egy iskola, és egy normális. Cipőm 3😂 /17L ha számít:)
2021. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Vigyazz 17 evesen meg en is így voltam, most se vagyok sokkal több: 20. De par ev alatt mar fokozatosan nott a gyujtemeny.
2021. márc. 31. 10:34
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Cipő
2021. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Cipő

Mindig látok valamit, amit megakarok venni.

Táskából hordok kettőt, pedig több is van

2021. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. Boxkesztyű. (ha nagyon választani kéne a kettő közül, akkor cipő)

L

2021. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!