Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másról is lecsúszik a pánt...

Másról is lecsúszik a pánt nélküli melltartó? Megoldás?

Figyelt kérdés

Bizonyos topok alá pánt nélküli melltartót hordok, mert ugye pánttal hülyén nézne ki. Viszont folyamatosan lecsúszik, idegesít, hogy igazgatni kell. Másnál is ez van?

Plusz probléma, hogy 70C a mellméretem, viszont ebből a fajtából csak 75C-t találtam. Ha bevennék belőle varrógéppel, vajon jobb lenne?


2022. jún. 2. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Jobb lenne, viszont mivel C kosaras, nem kicsi melleid vannak, tehát van súlyuk is. Ha nagyon szoros lesz a pánt, akkor meg be fog vágni.

Én is hasonló típus, letettem a pánt nélküli melltartóról, mert rettentő idegesítő igazgatni, plusz ha még túl szoros, estére kompletten belém rajzolódik a körvonala.

Én már pánt nélküli ruhához is pántos melltartót veszek fel, ahogy sok másik nőnél is láttam és szerintem abszolút nem gáz. A pánt nélkülit meghagyom az A-kosaras csajoknak...

2022. jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
*ha nagyon szoros lesz a pánt - nem a pántra gondoltam, hanem körben a csatos részre.
2022. jún. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyrészt eggyel bövebb melltartót venni eleve nem érdemes, ha pánt nélküli, másrészt C-s kosárral egyetlen egy pánt nélküli sem fog a helyén maradni
2022. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is c kosaras a mellem. Mivel nagy alapból, ezért sullya is van. Emiatt a pánt nélküli melltartót nem nekünk találták ki.
2022. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor erről azt hiszem, inkább leteszek :D
2022. jún. 2. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Toptól is függ, de néha az is elég, ha a pántos melltartónak csak lejjebb tolod a pántját, nekem így sokkal jobban megáll, mintha kifejezetten pánt nélkülit vettem volna.
2022. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
A C kosar nem szamit nagynak, de a pantnelkuliket nagyon max egy kisebb B-re, vagy talan inkabb A-ra talaltak ki sajnos.
2022. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha "szép alakja" van a mellednek, meg "jól áll", akkor egy bimbi tapasszal jobban jársz, tapasztalatból mondom.
2022. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elvileg van olyan pánt nélküli is, aminek a kosara tapad a mellre, azaz nem tud lecsúszni róla. De ettöl még nem tart, azaz ha valamennyire is hat a gravitáció, az látható lesz.
2022. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg hordhatsz fűzőt is, az alulról tart, lecsúszni meg pláne nem fog.
2022. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!