Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másról is lecsúszik a pánt...

Másról is lecsúszik a pánt nélküli melltartó? Megoldás?

Figyelt kérdés

Bizonyos topok alá pánt nélküli melltartót hordok, mert ugye pánttal hülyén nézne ki. Viszont folyamatosan lecsúszik, idegesít, hogy igazgatni kell. Másnál is ez van?

Plusz probléma, hogy 70C a mellméretem, viszont ebből a fajtából csak 75C-t találtam. Ha bevennék belőle varrógéppel, vajon jobb lenne?


2022. jún. 2. 13:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem eddig olcsóbb pánt nélküliim voltak, nem is a jó méretet hordtam. Most vettem egy másik fazont a Tezenisből, 6000 Ft és nagyon jónak tűnik. 😁 Bár nekem 75B körüli. Próbálj fel többet, olyan fazont is, ami ránézésre nem feltétlenül tetszik. Hallottam már nagymellű nőktől is, hogy hordanak pánt nélkülit.
2022. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem F kosaras mellem van, aliexpressen találtam olyan melltartót, ami nem csúszik el. Nyilván nem tartja olyan peckesre a melleimet, mint egy pántos, mert vmennyire lógnak is sajnos, de még elviselhető / kulturált szinten tartja, kényelmes is. Van egy ilyen tapadócsík szerű valami a szegélyénél - aludtam már el benne véletlenül, akkor sem mozdult el a helyéről.

[link]

(annyi, hogy nem előformázott, ha az neked gond, akkor nem ajánlom... nekem jó, mert az előformázottak egy idő után bevágnak, elmozdulnak benne a melleim és 4csöcs-effektus lesz)

2022. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan melltartót, aminek a kosár részén van tapadócsík... nekem F kosaras, lógós mellre is sikerült aliexpressen venni olyat, ami még alváskor sem csúszik le. Vagy egy másik tipp: pántos melltartód pántját betűröd - az tuti jól tart, ha már kipróbált és jól működő példány.
2022. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!