Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt javasoltok ami...

Milyen cipőt javasoltok ami nagyon kényelmes?

Figyelt kérdés
Legfontosabb szempont, hogy egész nap viselném, városban talpalnék vele,illetve akár 12 órás műszakban dolgoznék benne, állómunkát főleg. És nagyon nem bírja a lábam ezeket, hamar elfárad és fáj térdtől lefele a bal lábam. Legyen könnyű, emellett jó ha a járás is könnyedebb benne. Mivel nyár jön és zárt cipő, ezért csak textil jöhet szóba. Kizárólag minőségi, komfortos, márkás lehet, olyan maximum 15-20 ezerig, CCC vagy Deichmannba véve.

2022. jún. 3. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Skechers csakis!!!
2022. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Converse volt eddig a legkényelmesebbem.
2022. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ami eddig bevált:

Futócipő+talpbetét.


A cipő egy adidas, könnyű és hajlékony talpú. A talpbetét márkájára nem emlékszem, a gyógyszertárban vettem.

2022. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 folytatása:


Ja és igen, mindig pamut zoknit veszek fel hozzá.

2022. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban betétet írassál fel az orthopédián, vagy csináltass egy gyógycipőt ortopédussal. Betét nélkül bármilyen cipőt veszel, el fog fáradni a lábad. Én még a sportcipőben is betétet hordok.
2022. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Deichmann saját márkás cipői (Bench).

Nekem ilyen cipőm van, én imádom 12000 ft-ért vettem, a hátránya viszont az hogy könnyen átázik.

Lány vagyok.

2022. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!