Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi a kedvenc fehérnemű...

Lányok mi a kedvenc fehérnemű amiben hódítani szerettek? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 11:13
 1/5 anonim válasza:
39%
Shein! Nagyon sok dolgokat találsz 😍
2022. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
2022. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kriszpo ***** válasza:
75%
Én férfi vagyok, ebből a szemszögből azt tudom írni kis túlzással, hogy gyakorlatilag egy nő akibe belezúgott a barátja, férje, teljesen mindegy mit vesz fel (akár bundabugyit) úgyis lekerül róla:) Egyébként is, mindenkinek más áll jól.
2022. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Férfiként mondhatom, egyáltalán nem mindegy mibe öltözik egy nő vagy akár egy férfi! Közhely, de valóban a ruha teszi az embert. Eleinte azért fontos, mert az összkép alapján döntünk leginkább a külcsín alapján. (Meglátni és megszeretni) Később azért fontos az öltözködés, mert egy értelmes, kulturált ember olyan partnert szeretne magamellett tudni, aki legalább annyira igényes, mint önmaga.

Jómagam több végzettséggel rendelkezem, egyik a gépészmérnök, ami okán nem félek bepiszkolni magam. Tehát, munkásruhában is tevékenykedek, olykor igazán koszosan. De még ekkor is odafigyelek a tiszta pólóra, lehetőleg teniszpólóban vagyok, de olykor (régebbi) ingben. A tisztálkodásról nem is szólva. Mindez ellenére utcai, ill. hétköznapi ruháim kellően elegánsak, az aktuális élethelyzetnek megfelelően, sokszor viselek öltönyt is.

Állíthatom, különböző az idegenek megítélése irányomban a ruházattól függően. Ha munkásruhában ugrok ki ebédet venni, vagy más okból, akkor másképp állnak hozzám, mintha öltönyben lennék.

Természetesen, fehérneműre is odafigyelek. Nem hordok nagypapa gatyókat, (fehéret főleg nem), a modern, divatos bokszeralsókat kedvelem.

Partereimtől is mindig elvásár részemről a csinos fehérnemű! Ahogy említettem, az aktuális életvitelnek megfelelően. Akár sportos, akár kényelmesebb, akár szexi, miden időben, minden alkalommal meglehet találni a megfellelőt! Ne legyen kinyúlt, szakadt, koszos végképp ne!

Amennyiben hódítani szeretne a nő, akkor nálam a nőies öltözködés jön be leginkább. Magas, közepesen magassarkú cipő, szoknya v. kosztüm, harisnya, combfix harisnyatartóval, csipkés alsó, hozzáillő melltartó. Természetesen, egy szexi nő sok mindenben képes szemet vonzó látvány lenni. Egyesek akár a krumpliszsákban is jól néznek ki.

Abban egyetértek, ha valakit szeretünk, akkor többféleképp látjuk őt vonzónak, együttélésnél a lekülönbözőbb pillanatokban, helyzetekben indul rá partnerére az ember szexuálisan. De amikor a megszokás okán ellaposodik a viszony, megjelenik az igénytelenség, akkor az idővel megmérgezi a kapcsolatot és véget ér a varázs, felszáll a rózsaszín köd. Ha eddig jut egy páros, akkor már nemigen fordítható vissza a helyzetük, mivel megismerik egymás igénytelen, beletojok stílusát. Onnantól soha többé nem lesz igazán vonzó a partner. Buta nő/férfi, aki annyira unalmas, egyhangú, slampos lesz, hogy nem figyel oda a kapcsolat ápolására! Evvel elkönyvelheti, hogy előbb - utóbb képbejön egy harmadik fél, aki megadja a párjának az újdonságot, a romantikát, az érdekességet, a nagybetűs ÉLETET.

Ki a fene akarna pocsolyában tengődni, ha ismét fényt hoz valaki az életébe?

50F

2022. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kriszpo ***** válasza:

4-es:

- Én, Önnél egy pár évvel vagyok fiatalabb és csak emelt színtű OKJ-s végzettségeim vannak, abból három darab + 3 jogosítvány kategória és egy középfokú nyelvvizsga szóval, átlag ember vagyok.

- Itt kifejezetten a fehérneműkről volt szó.

- Az Ön által említett közhely helyesen ()!úgy hangzik, hogy "Nem a ruha teszi az embert" és ez igaz.A közhelyeket komolyan kell venni, nem a semmiért váltak azzá. (My fair lady megvan?)

- Hogy kinek mi a szép, mi az elegáns? Azt hiszem, hogy ez megint csak egyénfüggő. De akkor vegyünk egy példát: Ha egy nem túl dekoratív hölgy egy nagyon elegáns ruhában áll Ön előtt, akkor az Önnek tetszik? Vagy ha egy szép arcú, jó alakú nő olyan ruhában megy el Ön előtt akin csak egy olyan felső (top, blúz, stb..) és mondjuk olyan farmernadrág van ami kiemeli a vonalait, akkor nem néz utána?

- Az teljesen normális dolog, hogy valaki ad magára és rendszeresen tisztálkodik :), de ha a ló túloldalára esik át, az sem szerencsés úgy gondolom. Nem vagyunk egyformák... Erről egy korábbi osztálytársam jut eszembe (elkényeztetett, apuci kicsi fia, milliomos családból) úgy 25 évvel ezelőttről. Rövidnadrágba, fehér zokniba és sportcipőbe mentem suliba. Ez a bizonyos osztálytárs furán nézett. Kérdeztem tőle mi a gond? Azt mondta a fehér zokni. Kérdeztem mi a baj vele. Azt mondta, hogy ő csak teniszezéshez vesz fel fehér zoknit. Erre az osztálytársaim arcán halvány mosolyt láttam. (Nekem Michael Jackson jutott eszembe valamiért). Hát, nem vagyunk egyformák :)

- Szép. Javaslom, kerülje a jövőben azokat a helyeket, ahol a ruha alapján ítélik meg! Most képzelje el, hogy amikor egy kicsit összevérezem véletlenül a pólóm (OMSZ) és kénytelenek vagyunk így bemenni a benzinkútra tankolni, mert nincs lehetőség cserélni.

- Én sem hordok nagypapa gatyót, de láttam másokat abban és nem vetettem meg őket emiatt. Színházi látogatásaink alkalmával öltöny, nyakkendővel az alap és nem mások miatt. Úgy, hogy közben a férfi nézők többségén ing, kötött pulóver vagy mellény van. Nem vetem meg őket!

- "Ne legyen kinyúlt, szakadt, koszos végképp ne!" Ha netán "útközben" történik valami akkor Önnél mindig van váltás ruha?

- "Amennyiben hódítani szeretne a nő, akkor nálam a nőies öltözködés jön be leginkább. " Elég szomorú ha jellemzően csak a ruha alapján dönt.

- "De amikor a megszokás okán ellaposodik a viszony, megjelenik az igénytelenség, akkor az idővel megmérgezi a kapcsolatot és véget ér a varázs, felszáll a rózsaszín köd." Van egy bizonyos réteg akiknél ez így működik, de bízom benne, hogy a többségnél nem. De ez meg már nem (csak) az öltözködésen múlik, mármint az igénytelenség.

- Kedves uram! Én úgy látom, hogy Ön jó néhány dolog elért már az életben, és emiatt kissé kiemelkedett az átlag emberek közül (végzettség, anyagi helyzet, stb..), de ne feledje, hogy a végzettséget, pénzt meg lehet szerezni, bármennyit, bármikor, de ezek semmit sem érnek, ha a belső tulajdonságai, a jellemvonásai mások számára visszataszítók. (Nem sértésnek szánom, ne vegye magára!) EZ egy közhely és egyben igaz, örökérvényű igazság. Mert "Nem a ruha teszi az embert! :)

2022. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!