Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon mennyire ,,felháborít...

Strandon mennyire ,,felháborító” ha látszik a fenék a fürdőnadrágban? Tehát olyan a fürdőnadrág hogy tangás? 30F

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

10-es, figyeltetlek és amikor mentek strandra, akkor Borat fürdőruhába fogok bemenni, Titeket követve :D :D :D

9-es voltam. :D :D :D

2022. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
14%
Na, azt hiszem nem járok strandra ezentúl. Vagy baseballütővel csak!!!
2022. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

Nyugi emberek. Ez egy kamu kérdés. A kérdezőt ez a kérdés ihlette:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1177..

2022. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Igen, az a kérdés volt az előzmény. És mennyivel másabb véleményük van az embereknek...!

Ettől függetlenül, a párommal mindketten tangásban leszünk. Már a télen megbeszéltük. (Nő a párom!)

2022. jún. 11. 12:06
 15/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem felháborító, csak mélységesen szánalmas és súlyos identitászavarra utal. Úgy látom, a szintén identitászavaros pároddal jól megtaláltátok egymást. A legújabb tendencia, ho gy lassan az elmegyógyintézetbe mennek a nők ismerkedni, ott találják meg a hozzájuk illő, hozzájuk hasonló párt?
2022. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
A te párod? Jenő talán ...
2022. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből nem jön le, hogy pasi esetén. De szerintem a nők esetében is hivalkodó, olyan magamutogató a talngás bikini. Persze mindenki azt vesz fel amit akar,ha nő, ha pasi, lesz akinek tetszik, lesz akinek nem,lesz akit hidegen hagy.
2022. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Még mindig ott tartunk a 21.sz szabadelvű uniós világban, ahol folyton a diszkrimináció ellen kell küzdeni, hogy a ffiaknak szégyellniük kell az alkatukat!

Utcán még nyáron sem lehet akármilyen rövidnadrágot felvenni, zoknit is csak bokafölöttit lehet. Hűvös időben egyből hosszú nadrágot lehet csak felgyorsítja, pl leggingset nem. Ha jó alkatú egy pasi, nemhogy utcán, de sportolni sem hordhat leggingst.

Ezek szerint strandon is csak hosszú rövidnadrág elfogadott, amelybe a fürdés és a napozás mennyei.

Jó lenne ha a férfiakat nem csak azért tartanának, mert erős, jó az ágyban vagy tud főzni, hanem elfogadható lenne anatómiailag is, pláne nem csak csimpánz szőrösen!

2022. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
*Hűvös időben egyből hosszú nadrágot lehet csak hordania...(mobilom cserélte fel sajnos).
2022. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondám felháborítónak, inkább csak szokatlannak. Mivel ez nem tartozik a mindennapos stranddivathoz mostanság, így biztos lesznek páran, akik nagyon megnéznek benne, és összesúgnak a hátad mögött. De ez nem baj igazából. Én amúgy biztatlak, a személyes véleményem, hogy próbáld ki mindenképpen. Én srácként eddig csak szabadstrandon mertem kipróbálni, de az is szuper volt. :)


Amire viszont érdemes ügyelni, ha tangát veszel fel:

- Legyen meg az alakod hozzá

- Legyél szőrtelenítve lehetőleg tetőtől talpig, de fenék tájékon mindenképpen, mert szőrös seggel tangában elég illúzióromboló lenne. Törekedj az esztétikus megjelenésre

- A tanga fazonja ne csak egy madzag legyen, hanem normális tanga fazon

- Célszerű normálisan viselkedni, nem pedig kirívóan (mondjuk ez mindenkire igaz)


Ha ezeket betartod, szerintem nem lesz gáz egyáltalán, és jól fogod magad érezni benne. Nekem amúgy egyáltalán nincs rossz tapasztalatom a tangás fürdőzéssel, legalábbis szabadstrandon.

2022. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!