Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más szingli lányok is vásároln...

Más szingli lányok is vásárolnak szexi fehérneműket? Szerintetek nem pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok 3+ éve. Nem az a fajta, aki egyéjszakázik, így nincs “kinek” viselnem a szexi fehérneműt. Én mégis imádom őket, szerintem szépek, így ha van lehetőségem vásárlok. Igaz, hétköznapokban nem hordok ilyet, inkább kényelmeset, de ki tudja, ha lesz valakim még jól jöhetnek. :D

Szerintetek ez nem hülyeség? Más szingli csajok is így csinálnak?

21/L


2022. jún. 13. 16:24
 1/7 A kérdező kommentje:

SHEIN oldalon van egy csomó, szerintem nem is rossz minőségű, egy egész szett, vagy body 3-4 ezer forint.

Vettem már egy csomót, de néha úgy érzem feleslegesen.

2022. jún. 13. 16:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így csinálok. 57/N
2022. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 21L, én is szeretem. Csak magam miatt hordom, azért mert nekem tetszik és jól érzem magam benne. Időnként hatalmas önbizalom boost is tud lenni
2022. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hordod is őket, akkor nem pénzkidobás, miért ne vehetnél fel a saját kedvedért szexi fehérneműt. Nem baj, ha senki nem látja, de te tudod, hogy az van rajtad és ha tetszik, esetleg magabiztosabbnak érzed tőle magad, akkor miért ne. Szerintem nem hülyeség. Viszont ha csak a fiókban állnak, úgy nem sok értelme van gyűjtögetni őket.
2022. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam venni szexibb, nőiesebb bugyikat, melltartókat, néha felveszem őket. Nekem sincs barátom, de imádom őket, nem bírom ki, hogy ne vegyek.
2022. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha a magad kedvéért hordod/veszed. Inkább azt tartom furának, ha valaki csak a pasija kedvéért tart ilyet. Ha szereti, hordja nyugodtan bármikor, ha meg nem, akkor a pasi miatt fölösleges venni.
2022. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha tetszel magadnak így, akkor vedd meg nyugodtan, amit kiszemelsz :)

Szabad megkérdeznem, milyen darabokat veszel/vennél?

2022. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!