Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Instagram oldalról ruhát...

Instagram oldalról ruhát rendelni? Pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Rengeteg cipőkavalkád/cipőmánia/stb. nevű oldalt látok több 10 ezer követővel és elégedett vásárlókkal kommentbekben...

15-20 ezerért megéri ilyenekeről rendelni bármit, hogy egy normális minőségű jól kinéző dolgot kapj vagy hamar szétmennek?



2019. febr. 20. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csoport Facebookon (Boltkórosok-Add el vedd meg) és ott nagyon panaszkodtak a minőségre/korrektségre. Szerintem nem éri meg kockáztatni nagyon, mert tényleg sok elégedetlen lánytól hallottam/olvastam.
2019. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Mi az, hogy Instagram oldalról? Tök ostobaságot írsz, nem Instagram oldalról rendelsz, hanem egy cégtől, aminek van Instagram oldala is.

Aki ruhát, cipőt rendel netről, az nettó hülye. Ezeket fel kell próbálni, hogy lásd, hogy áll, kényelmes-e.

2019. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy felkavartalak, gondolom így el se tudtad képzelni, mi a csudát akarhatok kérdezni
2019. febr. 20. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogyha olyan termeket talalsz amit lattal/ felprobaltal boltba es megtalalod akarhol neten olcsobban akkor jo otlet en is sokat csinalom. Vagy sot ha latsz ilyen oldalon olyan termeket ami tetszik es valahol aruljak boltba menj el nezd meg probald fel majd rendeld meg online.

De ha olyan markatlan termeket talalsz amiert 20 ra akarnak lehuzni, na igen azt nem vennem meg.

Plusz feltetlenul nezz utana penz visszafizetesi garancianak, visszakuldesnek stb es akkor esetleg megint semmit nem vesztesz ha nem tetszik visszakuldod. Peldaul a wish nagyon jo ilyenbe.

2019. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan szerzi az eladó.

Ha Kínából, akkor e-bay-ről, Aliról, Wish-ről a töredékéért megveheted ugyanazt.

Ráadásul itt még a vásárlók gyakran fotókat is tesznek fel a kapott áruról, ahol összehasonlíthatod a képen lévővel.

Nem rossz dolog a netes vásárlás, én is vettem már mindenfélét a bizsutól a ruhákig, de 20 ezer Ft már elég drága tanulópénznek, ha mégsem a várt minőséget kapod.

2019. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen oldal kamu cipőket árul sokszoros áron.Egy ismerősöm úgy járt,hogy rendelt magának egy AirMax 270nt megérkezett neki,replika volt nyilván pláne 15.000ért viszont egész jó,az Én eredetim mellett látszott csak nagyon a koppintás..A párjának agyanazt megrendelte csak más colorway-ben,és hopp eltűnt a pénz illetve az oldal is Instáról.Vigyázni kell velük nagyon.Szerintem nem éri meg,pláne kamu dolgokat vásárolni.
2019. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

“Aki ruhát, cipőt rendel netről, az nettó hülye.“


Ez baromság. A ruháimnak kb. a 60-70%-át netes oldalakról rendelem, és alig tudok mondani olyan alkalmat, amikor ne lett volna jó a méret, vagy a minőség.

Nyilván ezért mellékel minden magát valamire tartó webshop egy mérettáblázatot, így ha tisztában vagy ezekkel a dolgokkal, nagyon könnyű eldönteni, hogy milyen méretet rendelj.


Instagram oldalak... igen, én is sorra látom, hogy elég sok magát “cégnek csúfoló” magánszemély próbál meggazdagodni abból, hogy amiket kínából 900-1200 Ft-ért berendelget, 10-20-25 rongyért próbálja eladogatni, és a “saját portékáját” “prémium” minőségűként vesztegetni.

Az ilyeneknek nem szabad bedőlni.

Rengeteg külföldi rendelős oldal van amit megbízhatónak tartok: Asos, Na-Kd, Fashion Nova, Dolls Kill. És innen nem a büdös kínai jön, hanem minőségi, eredeti és eredeti áru. Nyilván itt is sokféle árkategória van a pár ezer forintos basic cuccoktól a high endig.

2019. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!