Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lenne gáz az ha...

Mennyire lenne gáz az ha egész télen bokacsizmában járnék?

Figyelt kérdés

Elég 'masszív' anyagból van, tehát nem ázik be (legalábbis tavaly egy szánkótúrán volt időm megtapasztalni, és tényleg, csontszáraz volt a zoknim egész idő alatt).

A hideggel meg nincs bajom, mert nem vagyok fázós. Csupán az emberek véleménye tántorít el.

Jó, térdig érő hóban tuti mást fogok hordani, de amíg csak a pályaudvar meg a lakásom között kell szaladgálni, addig fölöslegesnek érzem a hótaposó viselését. Mit gondolnátok?


2010. szept. 19. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Semennyire!!Én tavaly pl csak azt hordtam hogy egy lábszárvédővel hol beletűrtem a csőgatya szárát hol egy szélesebb vagy egy vonalú nadrággal hordtam!!
2010. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is egész télen bokacsizmát hordtam, mert az tetszett meg. a hosszúszárú sajnos nagyon rövidíti a lábamat. hideg ellen meg a nadrág alá térdzoknit vettem fel. szerintem idén sem lesz másképp.
2010. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!