Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes lányok újabban miért...

Egyes lányok újabban miért nem hordanak melltartót?

Figyelt kérdés
Ez most valami új divat vagy mozgalom vagy már régebb óta így van csak én nem figyeltem fel rá?

2022. jún. 15. 08:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert minek?

Régebben sem hordott mindenki.

2022. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmesebb.

Bár én soha nem mennék nyilvános helyre melltartó nélkül, de otthon én is úgy vagyok mindig, mert sokkal komfortosabb.

2022. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Új divat, igen. Öltözködésben is visszajött a 90-es évek, így ebben is. Ha megnézed a régebbi Jóbarátok részeket, ott sem volt melltartó a lányokon :D Én mindig hordok ettől függetlenül, tök gáznak érezném, hogy a bimbimet bámulják. Nekem ez ilyen kétségbeesett figyelemhajhászatnak tűnik.
2022. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%

Most van egy ilyen elmebeteg lobbi.

Nyilvánvaló, hogy a kis A-B kosarasok könnyen megoldják, melltartó nélkül is ugyanolyan feszesen áll nekik.

Természetes nagy mellel így úgy érezném magam, mint valami szottyadt öreglány. Nálam csak merevítős melltartó jöhet szóba.

Tiniként anyám még “kényelmes” sportmelltartókat vett nekem, amik annyira puhák voltak, hogy nem tartottak semmit. Borzasztóan éreztem magam bennük, ahogy mentem, a mellem a többi testrészemmel együtt mozgott. A mellettem elhaladók pedig gyakran megvetést sugároztak felém, azt hitték, valami buta proli vagyok.

2022. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

#4

Amikor A kosarat hordtam akkor se szerettem ha meredezik a bimbi a pólón keresztül, ez nem a méreten múlik.

2022. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Mert nincs kedvük. Ez a divat, stb.


Az hogy a nők egy része nem hord melltartót, az nem azt jelenti hogy neked is tilos innentől kezdve, és azt sem jelenti hogy azok a lányok bizonyos eseményekre (Fehér blúz alá) sem vesznek fel.


#4 Nem tudom miért kell "elmebeteg lobbi"-nak nevezni azt, hogy néhány lány melltartó nélkül éli az életét. Te valaszthatod a kényelmes melltartót, akkor ők is választhatják a kényelmes melltartó nélküliséget.

2022. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%

4, A “kis B” kosarammal elhiszed,hogy nekem is kicsit lejjebb megy a mellem es ugyanúgy pattog es ugyanúgy nem erzem komfortosnak nem csak CDE kosarakkal lehet gusztustalan…

Amugy szerintem is valami uj dovat,egyedul szilikon melles noket ertem meg es nem gondolom,hogy gaz.De minden mas esetben nekem nagyon nem gusztusos foeg,ha vekony az anyag..tudom,hogy van olyan szabas es vastag ruha ami alol fel sem tunik,hogy nincs valakin melltarto de az kb az 1% minden mas esetben fujjj.

2022. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
40 leszek,de nem nagyon hordtam életemben.Sokkal kényelmesebb,mellem is van,csak akkor hordok,ha nagyon átlátszó a felső,vagy orvoshoz megyek.
2022. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Itthon soha nincs rajtam, télen pulcsi alatt, ha el kell szaladni boltba akkor se. Nyáron, egyetemre általánban felveszek, mert úgy jobban mutat a ruha szerintem. Viszont kényelmesebb, ha nincs rajtam.
2022. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
#4 nekem kicsi mellem van, A/B közötti, de nem tudnék melltartó nélkül utcára menni, mert mint írtam, zavar, ha látszik a bimbi. Szerintem tök gáz. Egy szilikonmellű nőnél is, lehet neki nem lóg (bár inkább lógna kicsit, minthogy 2 mű lufi legyen ott xd), de a bimbi ugyanúgy átüt.
2022. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!