Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti hogy öltözködtök...

Csajok, ti hogy öltözködtök suliba?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat légyszi..:)

Én 8.-os vagyok.


2010. szept. 19. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
változó, kedvtől függ. általában farmert vagy leggingset hordok különféle felsőkkel, kardigánokkal, tornacipővel, sportcipővel vagy magassarkúval. a balerinacipőt utálom. szoktam szoknyát vagy egyberuhát is hordani, ezeket mindig magas sarkúval (nem nagy, 5 cm). imádom a különféle ékszereket, sálakat, egyéb kiegészítőket. kabát: bőrdzseki, de van szövetkabátom, ballonom, és ha esik az eső, egy tuti esődzsekim.=)
2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

18:12 vagyok.

kor lemaradt, 14/L

2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig elég egyhangúan öltözködtem.Farmer nadrág sportcipővel vagy topánkával és ettől függően csinosabb vagy lazább pólóval.Farmerből is van csajosabb és sportosabb is.


Most szeretnék kicsit újítani.

Akarok venni fekete farmert,magassarkút,néhány csinosabb felsőt és egy farmer szoknyát.Ezenkívül még őszi kabátot.

Meg majd télre bokacsizmát (térdig érőm van tavalyról) és téli kabátot.


Én is imádom a kiegészítőket.Vannak fülbevalóim,gyűrűim,nyakláncaim.Van kendőm.

Ha még marad pénzem sálat,gyűrűt és övet akarok venni majd:)

Meg vettem most egy nagyon jó poncsót.Imádom:)


Szóval most váltok.Eddig egyaránt előnyben részesítettem a sportosabb,lazább és a csinosabb,csajos stílust.Most a sportosat meguntam és inkább csinos,kicsit szexis akarok lenni:D

15/L

2010. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan egyetmista vagyok, de ált.:

-vmilyen felső (ált. elegánsabb-pl. finom szabású felső vagy blúz-, de van, amikor vmi sima póló)

-kardigán vagy vászonblézer, esetleg szövetkabát

-csőnadrág, egyenes szárú farmer vagy szoknya (combközépig érőtől lábszárközépig erőig) harisnyával

-magassarkú vagy törpesarkú cipő

-kiegészítők (ha rövidujjú van rajtam, akkor karkötő is, ha nem, akkor vagy nyaklánc, vagy gyűrű, vagy mindkettő... fülbevalóm arany van, mert a többitől begyullad a fülem)

2010. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fekete csőfarmer a kedvencem (ban más is: sötétzöld csőnaci, világoskék csőnaci,kék egyenesszárú nadrág, de ezeket kevesebben hordom mert kifogytam belőlük, télen csizmához egy piros kockás nadrág, vagy szürke kockás nadrág), eddig tornacipővel hordtam, de most már fázik benne a lábam, most egy bokáig érő csizmával hordom, tegnap vettem térdig érő fekete csizmát is. a felsők szinte mindig feketék, pirosak, zöldek, sötétlilák vagy sötétzöldek. londonban tavaly vettem egy "emo" sálat rózsaszín, lila fekete,zöld,sárga színnel, azt gyakran hordom most, fekete bőrszalagokat hordok általában a csuklómón, egy kedvenc holdkő karkötővel és rengetek ezüstgyűrűvel. gyakran húzok fölé bolerót (fekete, lila, szürke-fekete csíkos) vagy egy mellényt (szőrös fehér, sima fekete, hosszú bő lila) nyakláncban rengetegfélét (koponyás, sárkányos, nyakörvem is van xD, dögcédula, keresztes nyaklánc) karkötőben sok szegecses bőrt, vagy nagyszemű gyöngyöt hordok. mostanában gyöngyöt is fűzök az is mind sötétszürke, fekete, lila, ezüst.

fekete és sötétbarna bőrdzseki, van hogy sötétszürke poncsó, vagy a fekete vastag pulcsim, télen pedig a fekete, csipkkemintás kabátom.

most lehet, hogy azt hiszed, hogy viccelek, de esküszöm, hogy nem. így járok suliba, de emiatt még sohasem szóltak, csak röhögnek, hogy nehogy magamba állítsama szegecses cuccaimat :D

14/L

2010. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Nadrágra szoknya, pólóra top, sálak, sapkák állandóan. Deszkáscipő. ^^.

Kabátot nem hordok, nem szeretem. Saját magam által varrt ruhák,táskák. Macskanadrág, lábszármelegitő, kicsit hosszabb felsővel vagy kapucsnis pulcsival.


Mindenesetre kilógok a tömegből.

2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kilencedikes vagyok.

Átlagos pólókat hordok, színeseket, blúzaim nincsennek.

Főleg fekete, kék egyszerű pulóvereket. Van valamivel nőiesebb szabású is, pl. mustársárga denevérujjú.

Bőrdzsekiben járok, feketében. Van két véknyabb, meg egy vastagabb. Van egy szövetkabátom is (fekete-fehér, apró kockás), de azt nem szeretem, szerintem nem fogom idén felvenni.

Van egy piros és egy fekete (lánccal) bokacsizmám sarok nélkül, plusz egy szürke olyan 5centis sarokkal. Most vettem egy térd felé érő, fekete, 10centi sarkú csizmát, aminek valószínűleg a szárát le fogom hajtani térdig. (Velúr)

Jobb időben deszkás cipőt hordok, ezt is feketében vagy zöldben. Nyáron tangapapucsot, pi.csanadrágot.

Ha nincs dögmeleg csőnadrágokban járok, feketében, zöldben, sötétkékben(nem farmer szín), szürkében, kockásban, fehérben. Van piros és narancssrga is, de azokat viszonylag ritkábban veszem fel.

Nagyon szeretem a miniszoknyákat, van pár farmer, egy sima szürke, egy párducmintás szürke és két fekete.

Kiegészítőknek főleg nyakláncokat hordok, hosszút, rövidebbet, ebből sok van. Gyűrűt egyáltalán nem, karkötőnek pedig esetleg a barátaimtól elcsent cipőfűzőket hordok.

A körmeim általában bordók, feketék, sötétkékek, néha narancsok vagy fehérek.

Igazából én nem csak suliba öltözöm így, ez a komplett ruhatáram.=)

2010. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én 11.es vagyok:D

Általában csőfarmer..mindenféle koptatású..

Converse tornacipőővel vagy valamelyik nike-mal:D

Vagy sokszor magassarkúval imádom platformos cipőket.

Övet mindig veszek fel! Minden színben van, és ügyelek arra, hogy valamimhez passzoljon.

Órát is veszekfel általában azokból is sok van:D

Fülbevalóm is sok van,karkötőket anyira nem szeretem, de a nyakláncokat nagyon, léyneg, hogy nagyon csillogjon!:)

Kabátot általában dzsekti abból is van fehér pink fekete meg egy lakk kabátom is, télen szövetkabáttal:) Jah kifelejtettem leggingseket is felveszek de azt sportcipővel soha!!!!!!!!!

Undorító:D magassarkúval csak:)

2010. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

10. osztály

Általában fekete hosszított pulcsi, vagy farmerdzseki. Fekete, szürke, kák póló, egyszerű mintázatos vagy mintázatlan. Fekete nadrág, farmer (egyik sem répa/cső/ülepes, szeretem a bőszűrú gatyákat). Ha esik az eső, felveszem a bakancsom, ha nem, akkor sima fekete sportcipőben megyek. Illetve bőrkabátot veszek fel.

15/l

2010. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!