Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kisgyerekes anyukák, hogy...

Kisgyerekes anyukák, hogy öltözködtök? Otthon, utcára mit vesztek fel? Képet is ha van

Figyelt kérdés
Van sportcipőm, van nőcisebb csizmám, mégis a sportcipőt nyúzom, tréningnadrág, mivel itthon vagyok nem dolgozom, szeretnék itthon is csini lenni, de hogy? Sokan azt mondják itthon csak olyat vesznek fel amibe még a boltba se mennek el, foltos, kinyúlott, falun vagyunk úgyis. De engem zavar az ilyen hozzáállás, ti mit gondoltok erről?2 éves fiam van.26N
2011. okt. 17. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát szabadidőruhában nem lépnék ki a kapun. Ha a gyerekekkel megyek,akkor farmer,poló,pulover,kényelmes félcipő.

Otthon legtöbbször farmer, este már szabadidőruha.

De ami foltos, kinyúlt azt kidobom

2011. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függ. Takarításhoz tutibizti nem öltözök ki. Otthonra meg azért nem, mert a normális öltözékem a cipőkanalas farmer. Ez otthon kényelmetlen. Ha az utcára megyek a gyerekekkel, akkor sem viszem túlzásba az öltözködést, mert futni kell utánuk. Ebben az időben meg mire felöltöztetem őket, meg még én is öltözöm, addig bemelegednek. Ha meg előbb én, akkor 100x lefővök míg elkészülnek
2011. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itthonra plüssmelegítő, toppal.

Utcára farmer, vagy szoknya csizmával, ing/blúz, bőrdzseki.

2011. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is csinosan, de kényelmesen öltözködöm, van már szűk melegítőnacim, amiket akár még utcára is fel lehetne venni, felsőből pedig olyat veszek fel, amit már nem sajnálok annyira, de azok is csinosak. Szerintem nagyon nem mindegy, hogy miben lát a párom, meg hát én is jobban érzem magam egy szűk naciban és csini, nőies pólóban, mint egy kinyúlt, szakadt gatyában és egy pasipólóban! :)

Utcára 99%-ban farmert (szűk cső- és csípőfazonú) hordok és hozzá csinosabb felsőket vagy tunikát, pulcsit, kardigánt.

Tegnap vettem végre a Mango-ban egy tök jó kabátot, ami sportosan csinos, tehát a gyerekek mellé pont ideális :)

Viszont a cipővel mindig bajban vagyok, mert zárt cipőből még nem találtam olyat, ami szép, de nem magassarkú :( Én nem szeretek magassarkút, sem szoknyát hordani a gyerekek mellett, de mondjuk amúgy is inkább sportosan elegáns a stílusom, mint nőcis :)

2011. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jav: van PÁR szűk melegítőnacim. Így azért másképp hangzik :)
2011. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Én sem értem miért ócska ruhákban vannak sokan otthon. Nem hiszem el hogy nem telik pár olcsó de normális pólóra vagy akármi.

Én nem járkálnék itthon a régi kinyúlt, kopott ruháimban a párom előtt. Nem csoda hogy megcsalnak sok nőt...ha így néznek ki otthon.

Nekem vannak ilyen itthon használatos szoknyáim, miniruháim, felsőim. A párom azt szereti legjobban mikor hosszított pólót veszek fel rövidnadrággal. Nekem is az a legkényelmesebb.

2011. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

En ugy gondolom, hogy otthon, hazon belul is kulturaltan oltozkodom, ugy erzem jol magam.

Mivel en eleg sok ruhat hordok alapban is, igy van nehany 1-2 eves darab, amit itthon is felveszek, mert mar vagy kicsit fakult, vagy nem tetszik, tehat emberek koze nem vennem fel.

Ilyesmik: [link]

[link]

Ezekhez huzok fel szinten 1-2 eves vastagabb, kottott pamut harisnyat, mamuszt es kesz.

Kenyelmes is es nem is nez ki rosszul egyebkent, de ezeket a ruhakat en mar nem sajnalom, takaritok is bennuk siman, mert mashova mar tenyleg nem veszem fel valami miatt.


De vannak melegitoim is, azokat is hordom. A melegito nem feltetlenul kinyult, nagy es slampos es nem kell bo pamutpoloval felvenni ahhoz, hogy kenyelmes is legyen.

Nekem ehhez hasonlo szabasuak vannak: [link]

nem bo, teljesen normalisan all, de melegitore nem szanok sok penzt, olcso kinai boltokban veszek evente 2-3 ilyen nadragot ezer forint kornyeken, annyit meger. Van valtas is igy boven.

Ezeket alakra simulos szinten kenyelmes pamut felsokkel szoktam felvenni: [link]

Ezek is 1000 forint kornyeken vannak, van a tescoban is peldaul.


Hazon kivul:

valtozo, de en az egyetem ota elegansan oltozkodom, de noiesen. Hozzaszoktam, nem szeretnek rajta valtoztatni. OK, ha boltba, postara szaladunk el, akkor felveszek farmert, de akkor is inkabb magassarkuval, viszont ha mar a bolt/posta teruleten kivulre megyunk, akkor en felveszek ruhat, szoknyat, szoval minden olyat, ami Anyava valas elott a hetkoznapi ruhataramba tartozott.

2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!