Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Furcsa, ha valaki biciklis...

Furcsa, ha valaki biciklis napszemüveget hord a városban is?

Figyelt kérdés
Nekem ez az egyetlen napszemüvegem van, és én mindenhová ezt hordom. Szerintetek furcsa? Illene vennem egy városi napszemüveget is?

2022. jún. 16. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.
2022. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Közöm nincs a sportoláshoz, és most rákerestem erre a biciklis napszemüvegre. Én nagyon sok emberen látok ilyent, szerintem igazából jól is néz ki.

Ha valaki nem ért a témához észre se veszi, hogy ez sportoláshoz van. Ha valaki igen az valószínűleg nem foglalkozik vele. Biciklis nadrágot is már minden 5. lány hord az utcán bő pólóval.

2022. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hogy más mit gondol... Ha neked tetszik és kényelems, akkor hordod. Ennyi. :)
2022. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2022. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Stabil, kiszűri az oldalról beszűrődő napfényt (nem úgy mint a divat napszemcsik), csak ne ilyen rikító neonzöld és hasonlók legyen :D
2022. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezerszer jobb, mint a csajokon az egyforma körlencsés szemüveg, ami még kifejezetten káros is.
2022. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 nem zöld, fekete az egész
2022. jún. 16. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Most dolgoztak előttünk útkaparók, jópáron ilyen volt, nyilván nem véletlenül.
2022. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!