Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan kérdéssem lenne, hogy...

Olyan kérdéssem lenne, hogy elszerenték kezdeni cipőkkel kereskedni, Még pedig, márkás/drága cipőkkel. (A Kezdőtőke nem probléma.) A kérdésem a következő, hogyan tudnám elkezdeni? hova menjek, milyen üzlet/üzleteket keressek fel?

Figyelt kérdés

Egy insta oldalas brandet szeretnék építeni / vagy alapból egy webolalt csinálnék a cipőknek (tudom bőven akad konkurencia, de nem érdekel), külföldi oldallal is foglakoznék, már a stockx- el probálkoztam, viszont MO-n belül szeretnék terjeszkedni, és az üzlethelyiségeket is itt szeretném felkeresni, akár offline/online.


Több embertől is hallottam már, hogy egy ismerőse ezzel tevékenykedi, de mikor megakartam tudni, hogy hogyan csinálja érdekes módon nem válaszolt, vagy kerülte a kérdést, éppen ezért, amint választ kapok a kérdésemre, akkor a bejegyzést törölni fogom.



#cipő #ruházat #kereskedés #Brandépítés #cipőkereskedés #mindenérdekel
2022. jún. 20. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tartok tőle, hogy ez ne a GYK keretein belül megválaszolható kérdés...

Ha alapinformációkat is így kell beszerezned, akkor nehezen fog elindulni a vállalkozás.


A nagy márkák sok esetben kizárólagos disztributori szerződést kötnek egy-egy országban egy nagyobb céggel. Tehát közvetlenül nem vásárolhatsz külföldről ezektől a gyártócégektől, csak a hazai disztributoron keresztül.


Azt nem is értem, hogy miért és milyen üzleteket akarsz felkeresni....


Megnézed az ingatlanhirdetésekben, hogy mit hirdetnek bérbeadásra, és választasz...

2022. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Először is egy nyelvtanárnál kezdenék. Vagy felvennél valami írástudót, aki szerkeszti a honlapot, mert ilyen helyesírással azt fogják hinni, hogy nigériai lehúzás.

*kérdésem

*szeretnék + elkezdeni = el szeretnék kezdeni (elváló igekötő)

*akartam + megtudni= meg akartam tudni

2022. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez is érdekes kitétel.... "tudom bőven akad konkurencia, de nem érdekel)"


Minden valamirevaló vállalkozás a piacfelméréssel kezdődik. Csak ezután jöhet az üzleti terv....


Akit a konkurrencia nem érdekel, az eleve tévúton indul el.

2022. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most újra elolvasva, esetleg a kérdező úgy akar kereskedni ezekkel, hogy kvázi nagykereskedőként?


Egy nagy márka nem fog szóbaállni jöttment újvállalkozóval.... Ahogy írtam az előbb, komolyabb cégek itthoni disztributorokkal dolgoznak, hosszú évek óta.

2022. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És te itt érdeklődsz...

Remélem ezt te sem gondoltad komolyam, mert ebből így aligha lesz üzlet.

2022. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: az összes hasonló wannabe bizniszmanus itt a GYK-n hasonló módon tőkeerős, pénz nem számít, de tuti vállalkozást épít. :)
2022. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ennnyire nem számítana a pénz, fel tudnál fogadni szakembereket, akik ezeket mind megcsinálják helyetted (piackutatás, üzleti terv, engedélyek, web design, marketing stb stb).

De nem, te a gyíkon keresgélsz. Kamu.

2022. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!