Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködnek mostanában...

Miért öltözködnek mostanában a lányok úgy, mint a hajléktalanok vagy a bolondok?

Figyelt kérdés
Minden színt ízléstelenül magukra vesznek, még Dzsesszika is igényesebben öltözködik Bivalybasznádból. Erőltetik ezt az alter stílust, de nekem egyből az lesz a benyomásom, hogy vmi nem okés a toronyban, ha ennyire fel akarják hívni magukra a figyelmet. Félre ne értsetek, szeretem ha valaki stílusos, és nem szürkeegér, de lehet azt ízlésesen is csinálni. Viszont egyre több lány öltözködik ilyen furán.
2022. jún. 24. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a divat és nem akarnak kilógni, ennyi.
2022. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
92%
Nem neked öltözködnek. Most olyan a divat, hogy ezt megengedi, aztán csinálják. Emlékszem, gimis koromban szégyelltem a soványságom, ezért bő pólókban jártam, lépten nyomon beszólogattak érte, most meg ez a divat. Sok része nekem sem tetszik a mostani kínálatnak, a hatalmas, pufi kabátok pl. egy erős wtf a pár éve menő ugg csizmához hasonlóan, de ha egyszer valakinek az tetszik. Míg a nekem tetsző darabokat kapni lehet, addig leszarom.
2022. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok idős, de rólam édesanyám leráncigálta volna a neccharisnyás szettet. Nem fér a fejembe, hogy mióta esztétikus pl egy sárga nadrágot összekombinálni egy neon korzettel, mellé pedig kalapot viselni?! Miért lett divat minél inkább úgy kinézni, mintha épp most engedtek volna ki a Lipótból?
2022. jún. 24. 13:44
 4/16 Metionin ***** válasza:
88%
Szerintem pont ezért, mert mostanság nem "rángatják le" az emberről. Anno a tornacsukáért haza akart küldeni a tanár, utána meg mekkora divat lett. Vagy a színes haj, én még úgy vadásztam a színezőket, alig lehetett kapni, nem is festhettem be csak már amikor nem voltam sulis. Most meg van ezer féle, minden tini kipróbálja. Igazából ezek a dolgok csak azoknak a szemében furák, akik úgy nőttek fel, hogy az ilyesmit lerángatták volna róluk. A tinik meg jóval szabadabban vannak nevelve, míg nálunk alap volt, hogy általános felsőben még a szülő "öltöztet", ma a 12 éves is lazán eldöntheti, hogy akar kinézni. Ennek következtében az iskolák is elfogadóbbak lettek és nem problémáznak ennyit a diákok kinézetén. Függetlenül attól, hogy sok divatos cucc szerintem sem esztétikus, de szerencsére nem kötelező hordani. Rajtam is van épp elég kivetnivaló öltözködés terén, pl. valamiért odavagyok a szaggatott felsőkért meg a platform bakancsokért, az általános megjelenésem meg inkább olyan, mint aki díszvendég lesz az esti boszorkányégetésen. Szóval meg tudom érteni, ha valakinek valami olyan tetszik, ami mások számára fura. Aki csak divatozik, az pár év múlva úgyis átáll a következő divatra.
2022. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bejon. 28f
2022. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Az alter és az oversized stílus igenis vagány, ne szóld le 😀 Szerintem nagyon aranyosan tudnak kinézni a bő cuccokban a lányok.
2022. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Jaah, szetadom. Oregvagy
2022. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem te még életedben nem láttál hajléktalant.

A stílusérzéked meg pocsék.

2022. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Minden kornak megvolt a divatja, most ez a divat, a legjobb benne az, hogy egyáltalán nem kell követned, és ami még jobb és megnyugtatóbb az az, hogy az életedet semennyiben nem befolyásolja, hogy mások mit viselnek szívesen.
2022. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
36%
Mert kevésbé jól neveltek és az emberek veszítik el a józan eszüket. Plusz a divathatás.
2022. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!