Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy hajléktalan?

Figyelt kérdés

Már kb. szeptember közepe óta nem volt levágva. A fodrászom idén már nem tud elvállalni.Elég nagy,es most pont abban az állapotban van, hogy össze-vissza áll. Hátranyalni nem tudom, ahhoz még kicsi.

Szerintetek?



2016. dec. 18. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

rokonság vagy barátnők közül csak meg tudsz valakit kérni, hogy vágja le a hajadat :) de akár a párodat is megkérhetnéd :)

a hajvégek levágása nem nagy dolog

2016. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha nem tudsz elmenni ismeroshoz akkor keress egy olyan fodraszt,aki eltud vallalni.:)
2016. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen ám, csakhogy fiú vagyok! Hajvágó gépről nem tudok, hogy lenne a rokonságban, ollóval meg azért senki ne essen neki a hajamnak, mert nincsenek tincseim. Egyébként köszönöm válaszod!!! Viszont most, hogy mondtad a az egyik legjobb barátomnak mindig az anyukája vágja le a haját. Őt megkérem.


Még jöhetnek tippek!

2016. dec. 18. 18:01
 4/6 anonim válasza:
SAPKA
2016. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Keress olyan fodrászt, aki el tud vállalni. Vagy tesztelgesd a zselét esetleg hajlakkot...
2016. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És zsidó se vagyok ;). A sapka ki van zárva... A zselé semmit nem er... :( És fodrászhoz se tudok menni... De már mindegy. Kihúzom ezt az évet!!!
2016. dec. 20. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!