Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is járt igy a converse...

Más is járt igy a converse cipőkkel?

Figyelt kérdés
Vettem egy platformos comverse cipőt három hónapja. Elkezdett lalevallni a talpa meg a sarkamnál a belső rész elkezdett levállni ( ergo használhatatlan minden egyes lépésnél tört. ) Visszavittem a boltban megkaptam azt hogy alaptalan. Oke megragasztották. De a sarok résznél semmit sem birtak vele csinálni. Vettem bele sarokfogót. Azzal is kitörte a lábamat nagyon.. más megoldás vagy kuka?

2022. júl. 1. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Deichmann?
2022. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Playersroom
2022. júl. 1. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen egyenes talpú cipők tökéletesen idióta tervezés. A cipőtalp hajolni akar, mert az ember talpa is hajlik, aztán persze elenged a ragasztás.
2022. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Én is ezt hallom mostanában erről a márkáról, pedig régen nagy converses volt nálunk az egész család és emlékszem még tesiórán is rongyoltam őket és évekig kitartottak. Most meg állítólag fél év alatt konrétan szétesnek. Pedig az a lángnyelves mintájú annyira király, de nem éri meg a 25 ezret 5-6 hónap hordásra.
2022. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!