Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock koncertre kiöltözni...

Rock koncertre kiöltözni szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

Imádom a fűzőket, rakott szoknyákat, neccharisnyákat. Egy rock koncertre tök vagány lenne valami erős, fekete sminkkel, nem?


Ti hogy szoktatok koncertekre járni?



máj. 24. 15:50
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Vagány de nem praktikus. Én dolgozni is goth blúzokban meg hosszú szoknyákban járok de koncertre inkább a vagány felső, fekete farmer és lapos/flatform cipő kombót választom, mert ugrálok, rálépnek a lábamra, stb. .
máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges és kényelmetlen. Koncertre csakis kényelmes ruhában járok. Tiniként eljátszottam ezt a kiöltözünk, sminkelünk, csomó ékszer stb dolgot, de rájöttem, hogy a kényelem sokat dob az élményen.

Nem sajnálom a cipőmet, ha letapossák, nem a kedvenc polómra folyik a sör, nem kell azon aggódnom, hogy pandaszemem lesz, ha elkenődik a sminkem.

máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baromi kényelmetlen lesz ez a szett egy koncertre. Csak beleizzadsz.
máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőt szoktam hasonlóan öltözve látni koncerteken. Én sima farmer-pólóban megyek mondjuk. De ha neked kényelmes úgy ahogy leírtad, akkor miért ne?
máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erős fekete smink nyári koncerten 40 fokban szerintem csak akkor ha vízálló. De vegyél hozzá vízálló szemfestek lemosót.
máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy miben mész, abba menj, amiben te jól érzed magad, semmi más nem számít. Én koncertre farmerben és pólóban járok mert így érzem jól magam.
máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!