Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a gumicsizmá...

Mi a véleményetek a gumicsizmáról? Szerintem irtó nevetséges, ronda és undorító, bár nagyon sokan hordják mostanában. Mitől lett ez ekkora divat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem tudom, múltkor sétáltam az utcán és láttam egy csoport lányt, akiken gumicsizma volt, ilyen szines pöttyös, párducmintás meg ilyenek..úristen
2010. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én semmiért se venném fel!! Fúj! Tiszta undorítóan néz ki.
2010. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik, de az a sztárok által húzott világos szürke vagy homokszínű, bélelt, kivűl bundás lapos csizma sem tetszik.

Ez:

[link]

A másik a gumicsizma.

Egy csinos nő csak tényleg akkor húz fel ilyet, ha zuhog az eső vagy 20 centis hó esett:)

De ha jó idő van, akkor nem.

Alacsony nőkön meg pláne hülyén néz ki.

2010. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is röhejes :))
2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
van itt olyan, aki gumicsizmát hord? Ő miért szereti, és mi tetszik benne?
2010. szept. 20. 20:45
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát én őszinte leszek nekem nem tetszik de hát akinek tetszik hordja nyugodtan bár ami lakó környéküknkön talán ha 2 lányon láttam még csak ugy vmiért erre nem népszerű vagy én nem járok el sokat itthonról DD.
2010. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem. Ha vki színes, vidám cipőt akar, kis kresgélés után normális anyagból, formában is fog találni magának. Én még mindig úgy vagyok vele, hogy gumicsizmát max. kerti munkához sárban... nem tetszik sem az, hogy fénylik, sem a fazonok (egyébként is szeretem, ha van sarka a cipőimnek), sem a minták (tudom, egyszerű, egyszínű cuccok is vannak, de olyan fából vaskarika jellegűnek látom azokat).
2010. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is röhejes önmagában, de zuhogó esőben kifejezetten hasznos. Nekem pl mindig elázik a sportcipőm esőben, magassarkúban pedig nem lehet annyit gyalogolni. Na ezért fogok gumicsizmát venni, de azt csak esőben használnám
2010. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, és szeretem nagyon hasznos dolog, mert sajnos egyre szélsőségesebb lesz hazánk időjárása, és elkél, ha 10-15cm mély pocsolyák tarkítják az utat. Eddig mindenki megdicsérte. Persze csak esőben hordom.
2010. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez qrva nagy, pont ez kérdezte a nagyanyám! :)))


És, hogy mit válaszoltam nek: szerintem a dolog onnan indul, hogy valaha ezeknek a szerencsétlen ízlésficamos nőknek a szüle vettek vmi gusztustalan színes csiricsáré gumicsizmát olcsért és úgy adták oda a gyereknek, hogy júj, de szép, becsülje meg, meg minden.

A gyerekközösségekben nem cikizték ki, mert mindenki ilyet hordott, a szomszédnénik és társaik, meg mind megdicsérték, merthát szemet szúrt a darab, rosszat meg nem mondhattak. Sikerélményük volt vele.

Így aztán szegény kislányokban kialakult egy ilyen ízlésficsam, amit még felnőtt nőként sem nőttek ki.

2010. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!