Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lenne ez a ruha fősulis...

Milyen lenne ez a ruha fősulis gólyabálra?

Figyelt kérdés

[link]



a feketére gondolok!

ha esetleg van valami más ötlet, szívesen hallgatom! :D


2010. szept. 20. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem tök jó bár ha mások ilyen habos-babos cuccban lesznek akkor egy picit ki fogsz tűnni hogy óó te csak ilyen vagy....stb.

De persze ha ebben érzed jól magad akkor vedd fel ezt nyugodtan!!

Szeretek ilyen kérdésre válaszolni mert egyre jobba belejövök a jövő beli szakmámba:D:D

Szóval ha nem fognak nagyon szólni érte akkor ha divat szempontjából nézzük ez nagyon jó!!

2010. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nagyon szép ez a ruha. :)

Szerintem jó lenne. :))

2010. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :) szerintem nem habos-babos rucik lesznek, mert utána party is lesz és nemhiszem, hogy egy keringőruhában olyan jól lehet táncolni pl :D
2010. szept. 20. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Fősulis gólyabálra tök jó. Most már úgysem hagyományos értelemben vett bál az egész (hacsak nem előpre úgy van meghirdetve, vagy sznob hely), hanem buli, koncertek stb. Most már inkább ilyeneket szoktak felvenni, és már inkább a kisestélyi meg a habos-babos cuccok a furák. Szval sztem tök jó a ruha, nyugodtan válaszd ezt, ha kényelmes :).
2010. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
még nem vettem meg :) és milyen cipellőt ajánlanátok hozzá? nem nagyon bírom az extra magas sarkúkat, sőt igazából egyiket se nagyon :S
2010. szept. 20. 21:28
 6/9 A kérdező kommentje:
*sarkúakat
2010. szept. 20. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a ruha gyönyörűű :)

Szép leszel benne.

2010. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár balerinát is felvehetsz, ha elég csini hozzá és illik hozzá stílusában, az a lényeg, hogy jól érezd magad benne. Vagy törpesarkút. Ja, és passzoljon a táskád színéhez.
2010. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ruha tökéletes a bálra, cipőt meg akkor ne magassarkút :D
2010. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!