Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék rendelni a cropp-ból...

Szeretnék rendelni a cropp-ból cipőt, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nincs felénk cropp, viszont találtam 1-2 tornacipőt, ami tetszik. A méretemben is van az oldal szerint, viszont jártam már úgy, hogy üzlettől és márkától függően más méretű cipő volt rám jó.

A cropp-nál kaphatóak melyik másik boltban lévőkkel egyeznek meg? A városomban van sinsay, new yorker, és valami cipős bolt, ahol tudok próbálni vanst is.


Köszi, ha segítetek!



2022. júl. 10. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A méretezése teljesen normális. Akkora kellett belőle, mint a Vansből. Viszont 1 használat után a valószínűleg ragasztóból kiszivárgott valami szín az oldalsó fehér aljára. Így van egy rózsaszín-fehér oldalú fekete cipőm. Borzasztó, soha többé nem veszek onnan cipőt :)
2022. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :D Vansom van, akkor olyan méretet nézek. A pumából mindig eggyel nagyobb kellett.

Egyszínűt néztem, most vannak pár ezerért. Igazából ha fél évet hordom, még akkor is megéri, mert egy normális cipő még drágább. Mellé azért majd kinézek valami jobb vansot is megint.

2022. júl. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!