Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként jó kertésznadrágot...

Nőként jó kertésznadrágot viselni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 22:39
 1/6 anonim válasza:
91%
Igen
2022. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szép, divatos. Csak az a nagy hátránya, hogy jól meg kell gondolni mit veszünk rá. Én már jártam úgy, hogy felvettem egy farmerdzsekit, mert illett hozzá és begomboltam, mert hideg volt. Olyan hatalmas gombjai voltak a farmerdzsekinek, hogy nagyon nehezen lehetett kigombolni. Én meg úgy jártam, hogy hiába próbáltam, nem tudtam kigombolni miközben kétrét görnyedve álltam a wc előtt. A kantárt se tudtam kikapcsolni a dzsekin keresztül, a dzsekinől se tudtam kibújni mint egy pulóverből. Ijesztő volt, hogy nagyon kell pisilnem, de nem tudom letolni a nadrágomat. Már nem bírtam tovább, szóval úgy ahogy voltam leültem a wcre és bepisiltem. Szóval ha nem akarsz rögtön egy megszégyenüléssel és egy nadrágmosással (esetemben a pólót és a dzsekit is mosni kellett, mert nagyon bepisiltem, vagy két percig megállás nélkül folyott) kezdeni miután hazaértél, ne nagyon öltözz föl rá és akármit ráveszel az olyan legyen, amit könnyen és villámgyorsan le tudsz venni.
2022. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néznek ki!
2022. júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kertészkedni mindenképp.
2022. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:

Egyik ismerősöm imàdta.


Mindig annyit mondott, hogy màr csak egy àsó kell, hogy odab@sszon a gyökereknek, amolyan Kisvakond módra 😉

2022. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Foxbatt, itt is kérdezheted nyugodtan. Mi lenne a kérdésed?
2022. júl. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!