Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudom olcsóbban megvásárolni?

Hol tudom olcsóbban megvásárolni?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon megtetszettek a nike cipők, nem azért mert ettől leszek "menő" csak tetszenek. Leginkább a Jordan cipők de megnéztem és borzasztóan drágák. Ennyi pénzt nem szívesen adnék ki egy cipőért. Tudtok valamit ajánlani ahol olcsóbban meg vehetném?

De akár ha valaki tud olyat ahol nem eredetieket lehet venni annak is örülnék.

Remélem valaki tud segíteni.



2022. júl. 13. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ócska kínai másolatokkal tele vannak a webshopok...


Szerintem lehet találni hasonló stílusú cipőt, legfeljebb nem NIKE lesz ráírva, ami divatos, és ki tudod fizetni.


Ja, és csaló webshopokkal is tele a net... az ilyen nikejordan.hu és hasonló weboldalak.... Ezeket kerüld. Olcsón kínálják, de semmit nem küldenek... A pénzed meg fuccs.

2022. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na az _ilyet_ kerüld nagyívben...


[link]

2022. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Helló, a Premier Outlet (Biatorbágy) egy remek választás, mivel ott az ország akcióiból még vonnak le. Én nemrég vettem pl egy puma cipőt 22.000-ről volt leárazva 6.000-re. A Nike-ban is ilyen akciók vannak, szóval én csak ajánlani tudom azt a helyet!
2022. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

[link] oldalról csak garantálni tudom az olcsó árakat és a tökéletes minőséget is egyaránt. Az egyik ismerősöm egy jordant és egy Nike Air forcet 1-et is rendelt az oldalról, ami maximum 3 hét alatt megérkezett hozzá. (akkor is csak azért volt 3 hét, mert pandémia időszak volt.).

Véleményem szerint bizalommal rendelhetsz onnan!

Szép napot!:)

2022. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Nehogy elhidd amit a 4 ír!


Az is tipikus csaló oldal. Se cegnev, se fizikai cím....

Kamu!

2022. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!