Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Engednétek a 13éves lányotokna...

Engednétek a 13éves lányotoknak, hogy ezeket hordja a suliba?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


8. [link]


9. [link]


10. [link]


11. [link]


12. [link]


2022. júl. 21. 15:15
1 2
 11/14 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Amugy off, de komolyan erdekelne milyen iskolaban engedik ezt meg. 6 eve erettsegiztem es engem mar egy sima nem fenekvillantos, de rendesen rovid rovidnadragert hazakuldtek atoltozni. Haspolo szoba sem johetett volna, meg ilyen sportmelltarto, azert tuti igazgatoit kaptam volna xd A miniszoknya meg a spagettipantos top miatt is kaptam par figyelmeztetest anno es nem is egyhazi kozepiskolarol van szo. Aztan lehet csak en vagyok mar oreg ehhez es azota ez a normalis.
2022. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Biztos hogy nem!

Ezek égetni való nyugati mocskok.

2022. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Suliba nem hiszem. Én 7 éve ballagtam el, de nálunk az ilyen rövid gatyáért még szóltak a tanárok sima állami gimiben. Haspólót senki nem mert felvenni, max magas derekú alsóval.

Szóvam felőlem utcára nyugodtan, ez úgyis kb csak a tiniknek áll jól, mikor hordja, ha nem most. De ne iskolába.

2022. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha akarja akkor igen.
2022. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!