Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen magassarkú szandált...

Ilyen magassarkú szandált hova vennétek fel?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy magassarkú szandált, de nem konkret eseményre, csak szerelem volt első látásra.


Ti ilyen/ilyesmi szandált hova vennétek fel a ‘hétköznapokban’?

Egyetemre majd valószínűleg fel fogom venni, de még félév előtt nyáron is ki akarom használni, viszont jelentősebb tervezett esemény (esküvő, szulinap, stb…) nem lesz, ahova fel tudnám venni, ezért arra gondoltam, hogy ‘csak ugy’ a hétköznapokban is felveszem.

Így felmerült a kérdés bennem, hogy hova vegyem fel, ahova nem nagyon sok (hosszú farmerrel és csini felsovel)

Nyilván egy bevásárlást nem ebben fogok intézni :DD


De szerintetek ha pl moziba megyek, oda belefér? 🤔



Erről a csodarol van szó

(11 cm sarok, 2 cm platform)

[link]



2022. aug. 1. 03:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ilyesmit igazából bárhova.


Ez egy alapdarab. Soha nem lesz túl sok. Jó persze a boltba nem szükséges ebben leugrani.

2022. aug. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tök snassz szandál. Nagybevásárlás meg túrázás kivételével - szóval ahol nyilván zavarna a 9-11 cm sarok - kb. bárhova bármilyen ruhával felveheted.
2022. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Bárhova felveheted, de fájni fog a lábad.
2022. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
75%
Simán bárhova felvenném, ha tetszene. Annyira azért nem feltűnő, csak nekem kényelmetlenek ezek a vékony talpú de magas sarkú cuccok.
2022. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Sztem bárhova. Mozi, étterem, pláza, találkozó a barátokkal stb.

Én ismerek olyat aki bevásárolni is ilyen cipőben megy, na persze nem túl kényelmes a lábnak.

2022. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Max. esküvőre, vagy rendezvényre, de máshova nem igazán: a lábfájás biztosítva általa.
2022. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon megleptél kedves kérdező. Nem gondoltam volna, hogy ebben a modern korban vannak még ilyen csinos, nőies lányok... Ezt jó tudni. :) De hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem is bátran felveheted moziba, kiállításra, színházba, randira, stb. Szinte bármilyen alkalomra megfelelő, ha stabilan tudsz benne járni. Írtad, hogy farmernadrággal viselnéd... Nos, ha elfogadsz egy tippet, szerintem egy megfelelő hosszúságú szoknya jobban illene hozzá, persze csak

ha passzol a stílusodhoz.

2022. aug. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Na ilyeneket nem szoktam már venni. Az egész nem ér annyit, hogy félóra múlva fájjon benne a lábam.
2022. aug. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ennek is az a fajta sima műanyag talpa van, ami sok magassarkún, és nagyon csúszik... szóval plázázni ne ebben menj, mert csak siklani tudsz majd benne a járólapon. De elmenni fagyizni vagy egy kávézóba szerintem jó lesz!
2022. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!