Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre férfi vendégnek...

Esküvőre férfi vendégnek "kötelező" az öltöny?

Figyelt kérdés

Az esküvő még ebben a hónapban lesz. Nászmiséről lenne szó, majd este a lagziról. (A vacsora szűk körben lesz megtartva, én pedig a pár egyik tagjával sem ápolok nagyon szoros viszonyt.)

Esküvőn kisgyerekként voltam utoljára (most 25 vagyok), a munkám nem igényli az elegáns öltözéket, így nem igazán vagyok tisztában vele, mit is kellene felvennem majd. Volt, aki azt mondta, hogy az öltöny alapdolog, mástól viszont azt hallottam, hogy nem szükséges, és bőven jó egy elegáns farmer-ing kombináció is. Mit gondoltok?


2022. aug. 1. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
A mi esküvőnkre jöttek többen is farmer-ing-zakó kombinációban. Mivel meleg volt a többség a zakót se vette fel, de én előre jeleztem is mindenkinek, hogy meleg lesz, abba jöjjenek amibe kényelmesen érzik magukat inkább mint rosszul legyenek.
2022. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyenruhára gondolsz? Ha nem fogsz sikítani mint a nők akik meglátják a ruhájukat másokon is akkor vegyed. Ha egyedi akarsz lenni, akkor inkább felejtős.
2022. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

ha nagyon bizonytalan vagy, elsősorban őket kérdezd, mi az elvárt

de amúgy alapjáraton egy esküvő kifejezetten elegáns esemény. bár bizonyos létszám felett elkerülhetetlenül szokott lenni egy-két arc, aki alulöltözik, de kérdés, szeretnél-e közéjük tartozni. én sosem voltam farmernadrágban esküvőn. olyan volt, hogy beértem az öltönynadrág-ing-nyakkendő kombóval, a zakót szándékosan otthon hagytam, mert olyan hőség tombolt, hogy teljesen felesleges lett volna.

2022. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést! :D Nálunk a jövő hétvégén lesz aktuális.

Nem fogok öltönyt venni, de nem is farmer-póló-sportcipőben jelenke meg. Bőr cipő, nem farmer szürke nadrág, elegánsabb egyszínű fehér ing. Nyakkendőt, zakót nem veszek hozzá. Mégsem hétköznapii, kicsit elegánsabb viselet, de nem öltöny. Nem hiszem (remélem) hogy emiatt hazazavarnának.

2022. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Azert tiszteld meg őket hogy nem egy szakadt farmerban meg egy ócska 7 éves leharcolt converseben jelensz meg.

Ha nem is veszel fel öltönyt de gy vaszonnadrágba meg egy rövidújjú ingbe azért beleerőltethetnéd magad!

Ahogy a felettemlévő irta..kb

2022. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
A "felettedlévő" vagyok. Az ing nálam szigorúan hosszúujjú, főleg ha nem strandra, hanem ilyen alkalomra megyek.
2022. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!