Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy bulira?...

Mit vegyek fel egy bulira? Szüli/névnapi buli egybe.

Figyelt kérdés

Hidegebb idő lesz, nem ezen a 7en lesz.

Átlagos testalkatom van, barna vállnál kicsit hosszabb haj + zöldes kékes szem + szemüveg (vastag szárú), és nem hófehér, de világos bőr. Most bármit mondhattok, linkelhettek, mert majd ezután megyek ruhát venni és jó 5let adó lesz.

Hajat is és sminket is írjatok-linkeljetek pls.

Cipőben meg tornacipőm van, egy fekete magas sarkú cipőm, egy magas sarkú fekete bokacsizma, és egy sima egybetalpú csizma ami olyan lábszár középig ér kb.


2010. szept. 22. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és lehagytam, hogy konkrétan a helyett még nem tudom, csak azt h fedett lesz.

És hogy zenében inkább ilyen electroféleség lesz, de vegyes is egyben, bár nem szoktam ugrabugrálni a buklikon. :)

2010. szept. 22. 20:03
 2/8 A kérdező kommentje:
bulikon*
2010. szept. 22. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

tornacsuka(fekete)/ fekete magassarkú, fekete hosszú egybe mini valami strasszal szegeccsel (new yorkernek ---> koppintás:: piacon)

hasonló stílusú táska fekete

fekete kabátban menj

egy szép óra/ gyűrű/ nyaklánc/fülcsi feldobná

ne sok ékszer

füstös szemek, alapozó, ajakápoló, parfüm

szép körmök fekete

haj kicsi tupír/kivasalva/göndör te tudod h áll jól de legyen finom illata

remélem segítettem



[link]


[link]


[link]


[link]

2010. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem mond jó ötletet az elöttem szóló.Nem illik ilyen helyre tornacsukába elmenni.nem hiába vannak discok ahová igy be se engednek.

Szerintem:egy fekete magassarkú,valami hosszított csőtoppal(valami feltűnő színben,vagy strasszos legyen)rá pedig egy fekete pulóver.És a nadrág csőszárú legyen,lehetőleg sötétkék vagy fekete farmer.:)

2010. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
vegyél párduc mintás fölsőt.Rá egy egyszerűbb pulóver.Nadrág mind1 csak fekete vagy sötét legyen.És valami zárt orrú fekete esetleg barna(a párduc mintás felső miatt) magassarkút vegyél fel.
2010. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

utólső válaszoló vagyok.

Ja és a hajadat ne vasald ki mert az ugyis begöndörödik.Inkább göndöritsd be...Tegyél be valami nagy karika fülbevaló.Esetleg kis fém karkötöket...vagy egy hoszabb nyakláncot ami fémből van.

2010. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez a párduc mintás dolog nem kell, nem beleolvadni szeretnék a tömegbe. :) Várok még ötleteket.
2010. szept. 25. 16:33
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én azt mondom, hogy vegyél fel egy egyszerű gatyát, és egy díszesebb felsőt. Ez lehet strasszos, amit már előttem is írtak, vagy bármilyen, csak ne egyszerű. Vedd fel a magassarkúdat. A hajadat szerintem azért vasald ki, mert a szemüvegeseknek általában jól áll az egyenes haj. Sminkben mondjuk használj szemceruzát, szempillaspirált, egy kis alapozót, esetleg korrektort. Én ennyit tennék fel, mert ez szolid, és mégis szép. Szerintem a körmöd az nem lényeges, de ha azt is meg akarod csinálni, akkor valamilyen színnel lakkozd ki, vagy pedig valamilyen mintát csinálj bele. Remélem segítettem. Üdv. :)
2010. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!