Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pénteki buli, ahol ott lesz a...

Pénteki buli, ahol ott lesz a kiszemelt. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Ugyebár kezd tavaszodni és elég jó idő van nemtudom hogy ez igy jó lenne-e : hosszitott felső,cicanadrág,magassarkú.. szerintetek kell a cicanadrág? vagy mit ajánlatok mibe menjek el? ott lesz a kiszemeltem is és szeretném,hogy egy kicsit ilyen "hűűű" benyomása legyen rólam,mivel 7köznaponként inkább sportosan öltözködöm:)

vélemények?:)


2011. márc. 14. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
én cicanaci helyett inkább egy szoknyát vennék fel
2011. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gondolom a felső nem sportos, hanem nőies, tehát a cicanadrággal jobban jársz, mint egy szoknyával, mert a lábad ha formás, az abban is látszik, sokkal kényelmesebb, melegebb, és még táncolás közben sem kell húzogatnod magadon. Egy feszengő, ruhaigazgató nő sosem kelt jó benyomást :) Cicanadrág mindig mindenhez jó, és kényelmesebb mint egy farmer. Egyébként meg értem a szándékot, ismerős nekem is, de egy pasiért remélem nem akarsz stílust is váltani :D Legyél csinos, a lényeg, hogy a végeredmény a tükörben elégedett mosolyt csaljon az arcodra, akkor már megérte! :)
2011. márc. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem azért arra nemkészülök:) és hát vettem egy kb derékig érő nyakbaakasztós szürke felsőt ami nekem nagyontetszik.. szerinted mitvegyek fel hozzá? rövidnadrágot? cicanadrágot mostmár azért nemszeretnék mert nemépp 1. osztályú a seggem:)
2011. márc. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!