Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Kék-fehér matrózblúz,...

Lányok! Kék-fehér matrózblúz, benne iskola címeres sál, fekete farmer és fekete tornacipő: Elfogadnátok mindennapos iskolai egyenruhának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 09:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Úgy érted, hogy mindennap egész nap abban kellene lenni? Egyébként ez egy elég fura összeállítású egyenruha.
2022. aug. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, úgy.
2022. aug. 3. 09:39
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszem, igen. Csak a matrózblúz ne legyen műszálas! És ne látsszon át!
2022. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha nyáron lehet rövidgatya és a blúz nem szúr akkor igen
2022. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam a nyárra, de tegyük akkor hozzá: Nyáron fekete szoknya lehetne helyette. Rövidnadrág nem.
2022. aug. 3. 09:56
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A szoknyához kellene harisnya is? Ha igen, milyen?
2022. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hmm. Feladjátok a leckét, hogy kitaláljam teljesen a dress code-ot. :D


Harisnya mondjuk legyen opcionális. Ha télen veszed fel inkább a szoknyát a farmer helyett, akkor annyi a kikötés, hogy leggings nem lehet a szoknya alatt, csak harisnya.

2022. aug. 3. 12:05
 8/23 anonim válasza:
95%
Én nem szeretem a szoknyát. :(
2022. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem is kell a szoknya. Hosszú, fekete farmer lehet helyette nyáron is.
2022. aug. 3. 12:34
 10/23 Metionin ***** válasza:
93%
Nem. Rühellem a fehér színt, hamar piszkolódik, nem is áll jól, még egy jó anyagú és szabású blúz is zavarna. A sál pláne nem praktikus, nekem kórus miatt volt, bőven elég volt elviselni amíg muszáj volt felvenni. A fekete farmer oké, ha a fazont mindenki választhatja, a tornacipő nekem oké de sokaknak az sem tetszik vagy nem megfelelő ortopédiai szempontból. Szerintem maradjunk az ünnepségeken előírt egyenruhánál, minden napra nem praktikus.
2022. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!