Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz szerintetek ha utcai...

Gáz szerintetek ha utcai mindennapos viseletre használnám ezt a cipőt?

Figyelt kérdés
[link]
2019. márc. 21. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy ez sport cipő és inkább utcait hord aminek sima a talpa és nem ilyen erős a színe. :)

De ha csak ez van akkor ezt. :)

2019. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Stoplis?! Érdekes.. Más nincs?
2019. márc. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És ez?


[link]

2019. márc. 21. 08:49
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Bocsánat, ha megbàntok valakit, én ilyet utcára max romàknàl láttam eddig.

Nem mindennapos, utcai viseletre van kitalalva. De igazából szíved joga eldönteni mit veszel fel. Viszont ha itt meg kellett kerdezned, akkor te is érzed szerintem, hogy nem jó ötlet

2019. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alain Delon ***** válasza:
0%
Szerintem az dönti el, hogy mennyire kényelmes hordani.
2019. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha indokolatlanúl acélbetétes munkavédelmi bakancsba járkálnak suliba meg az utcán , de munka nem folyik akkor ez a cpő is simán belefér.


F/42

2019. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Én nem is értem ezt az egészet...

a stoplis cipő azért lett kitalálva, hogy gyorsabban lehessen futni benne, fűben. Betonon úgy fog ebbe menni,hogy azt senki se fogja nevetés nélkül végignézni. Szerintem ha tetszenek a hasonló stílusú cipők, akkor könyörgöm, ne stoplisat vegyél. A saját érdekedben, kényelmetlen is és szörnyen bután néz ki. Egyszer láttam ilyen jelenséget és borzalmas volt. Magát az ötletet se tudom hová tenni, hogy miért jó neked az,hogy ilyen a talpa amikor konkrétan betonon járkálnál, hiszen már kb kikerülhetetlen,hogy azon menj.

2019. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Gáz
2019. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Maga a cipő tetszett meg igazából a színe kinézete, de érthető amit mondtok kényelmetlen lenne benne menni.
2019. márc. 21. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de neked kell bejönnie. Viszont a stoplit felejtsd el. Kényelmetlen és idiótán is mutat.

Bármelyik sportboltban találsz hasonló fazonú vagy akár színű sportcipőt, ennél cifrább, tarkább, neonabb teremcipők is vannak, ha neked az jön be.

2019. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!