Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanság tényleg divattá...

Mostanság tényleg divattá vált melltartó nélkül felvenni (főleg nyári topokat), felsőket? Vagy csak nekem tűnt fel, hogy egyre többen hordanak melltartó nélkül felsőket. Mérettől függetlenül.

Figyelt kérdés

#mell #melltartó #nyári top
2022. aug. 3. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem vettem észre, de holnaptól figyelek :)
2022. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 segitseg ***** válasza:
93%
Nem divatnak mondanám, inkább egy megmozdulásnak. Kissé feminista beütése van nekem, de nem tudom pontosan mi áll a hátterében, egyébként nem csak kényelmesebb, mint melltartóval, de a melegben is prakrikusabb.
2022. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 segitseg ***** válasza:
100%
praktikusabb*
2022. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
29%

Én is így látom, nagy örömömre valóban sokan nem hordanak, főleg a belvárosban látni, ahol sok a fiatal.

Többnyire csak éppen, hogy látszik a bimbó körvonala, de akadnak bátrabbak is. Feszülős, vékony anyagú top, formás közepes, vagy egészen kicsi mellek kőkemény bimbóval. Ha feketét vesz fel, az még diszkrétebb, bár az is látszik, de láttam már átlátszós fehér és narancssárga felsőket is. 50 méterről kiszúrom, annyira feltűnő.

Az biztos, hogy egyesek kicsit sem szégyellősek.

Hiába tetszik, azért a barátnőmnek csak otthon engedném.

2022. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Fulladt meleg van, nem csoda
2022. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy bizonyos méret alatt a melltartót felcsatolható bimbitapasznak hordta eddig is a többség. Meg ez a "társadalmi elvárás" rögtön kamaszkorban kialakul, hiszen a lányoknak ez nagy szó, hogy már hordhatnak melltartót, mert elég idősek. Nem mondanám divathullámnak, inkább a prűdebb, konzervatívabb társadalmi rigolyákról a kényelem felé kezd elbillenni a mutató.
2022. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Metionin ***** válasza:
100%

6-ossal értek egyet. Én is csak addig hordtam melltartót, amíg "elvárás" volt, lévén az én méreteimmel abszolút nincs rá szükség, pláne hogy látható bimbóm sincsen. Viszont a húszas éveimig eszembe sem jutott, hogy járhatnék melltartó nélkül, annyira alap volt, mindenki hordott, minden kiskamasz lány ezzel volt elfoglalva, hogy de jó, már lehet melltartója, szóval egyfajta "élet rendjének" gondoltam, mint pl. a szőrösödést vagy a menstruációt. Aztán ahogy idősebb lettem, meguntam, hogy nehezen találok megfelelő melltartót, mindegyik nagy rám, tele szivaccsal, a merevítő szúr, elegem lett és nem voltam hajlandó a kis tini sport topoknál vastagabb cuccot felvenni a mellemre. Egyedül azzal volt bajom, hogy bizonyos ruhák alá nem volt jó a sport cucc. De aztán meg megjelentek a szép csipkés bralettek, azóta kánaán van, ha kell, veszek fel, ha olyan a ruha, hogy nem látszik át vagy feszülősebb, nem mozog ide-oda ergo nem dörzsöli ki, akkor semmit. Még sosem szólt be rá senki az anyámon kívül de ő a "ha nincs, tömd ki és tégy úgy, mintha lenne" felfogás megszállottja.

Összegezve tök jó, hogy lassan kezdenek a nők rájönni arra, hogy nem kötelező melltartózni. Igaz, én közel sem látok annyi melltartó nélküli nőt az utcán, de az tény, hogy a push up-ot viselők száma jelentősen lecsökkent.

2022. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A meleg, a kenyelem miatt
2022. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Régen se nsgyon hordtam.Én utálom,az se zavar,ha látszik a bimbóm.Megszólni a hátam mögött szoktak.40 leszek.
2022. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában sok olyan ruhát árulnak, aminek vékony a pántja, kilátszik a hát belőle stb. Ezek eleve hülyén néznek ki úgy, hogyha kilóg alóla a melltartó, ezek a mindenféle pánt nélküli ragasztgatód melltartók nem kényelmesek, könnyen elcsúsznak. Szóval a kényelmi okok mellett sok esetben esztétikusabb is nem venni fel, pláne annak, akinek nincs nagy melle.

Sajnos én kényszeres hordom, mert nagyon kicsi mellém van és zavar, ha nincs rajtam melltartó, ami egy kicsit formálja, mintha mégis lenne. De meg tudom érteni, aki nem hordja. Itthon az az első dolgom, hogy ledobjam magamról, mert azért nélküle mégis kényelmesebb, szabadabb az ember, pláne 35 fokban.

2022. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!