Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Készitettem egyedileg pólómint...

Készitettem egyedileg pólómintákat hol tudnám kamatoztatni az ötleteimet? Házi pólókészités?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
vaterán vagy teszveszen megpróbálhatod feltenni hogy XY darab pólót tudsz készíteni...vagy otthon csinálsz pólókat és azokat eladod...vagy ha felétek van ilyen turi vagy bolt ahol megveszik és eladják az se rossz ötlet.vagy ismerősöket kérdezz körbe..
2010. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm de az a kérdés lényege h nemtudom hogy kell házilag pólóra mintát vasalni
2010. szept. 23. 23:11
 4/4 anonim válasza:

Hobby boltokban lehet kapni olyan festékeket amik direkt erre valók. Utána nézhetsz a neten is hogy melyik jó márka. Ha megvan megfested amit akarsz aztán ha megszáradt, KIVASALOD. Fontos: csak 40 fokon lehet mosni kifordítva.

Énnis szoktam festeni pólót, főleg bandásakat ( Metallica, Tankcsapda, AC/DC...) és eddig mindenik nagyon jól sikerült :) Én is tervezem hogy eladásra is festek

14/L

2016. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!