Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudnék olyan állást...

Hol tudnék olyan állást találni, ahol a jogsimat tudnám kamatoztatni?

Figyelt kérdés
Pl. cégekhez hogy lehet bekerülni olyan munkakörre, ahol kisteherautóval(3,5 tonnáig)kell furikázni? Akár valamilyen csomagküldő szolgálat, de jó lenne egy sima céghez árut fuvarozni kisebb tételben...
2011. ápr. 7. 17:32
 1/5 anonim válasza:
18 évesen sehol, már mondtuk...
2011. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól látom, sehol nem írtam, h 18 lennék, mert 24 vagyok... Jogosítványom viszont 7 éve van(rendszeresen vezetek azóta) és semmilyen balesetnek nem voltam okozója! Egyszer jöttek belém hátulról.
2011. ápr. 7. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Normális, a kérdésre választ adó válaszokat még várok...:)
2011. ápr. 7. 18:16
 4/5 anonim válasza:
Bocsi, csak előtted kérdezte szóról szóra ugyan ezt egy friss jogsis 18 éves. Neki is megírtam, hogy nem nagyon van most felvétel ilyen helyekre, hiszen gyakorlatilag egy B jogsi kell hozzá. Haverom is csak protekcióval tudott bekerülni. Pizza futár, ételszállító, esetleg a postán lenne érdemes próbálkoznod.
2011. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a normális választ!

Akkor majd körbenézek ezeken a helyeken..

2011. ápr. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!