Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A CCC-be vissza adják a...

A CCC-be vissza adják a szandál árát ha elszakadt?

Figyelt kérdés
1 hónapon belüli vásárlás, kb 2 hetet hordtam
2022. aug. 16. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is pont ugyanígy jártam egy CCC-ben vett cipővel pár éve. Szerintem a körülmények ismeretében (szinte újonnan vásárolt lábbeli, szakadás helye és jellege) teljesen nyilvánvaló volt, hogy gyártási vagy anyaghibáról van szó, de az eladó azért elküldte szakértőhöz bevizsgáltatni, azzal, hogy majd értesítenek. Aztán néhány nap múlva szóltak, hogy jogos volt a panaszom, gyári hibás a termék. Szerették volna, ha levásárlom, de már nem volt kapható pont ugyanaz a modell, csak egy hasonló, drágábban. Ezért úgy döntöttem, hogy visszakérem a vételárat. Láthatóan nem voltak túl lelkesek, de végül visszaadták egy csomó papírozás után.

Nem mondhatom tehát, hogy inkorrektek lettek volna, de nekem mégis fura volt, hogy ennyit kekeckednek egy nem különösebben drága cipő miatt. Egy nagyon hasonló esetben a Deichmann-nál csak egy pillantást vetettek a visszavitt cipőre, és egyből felajánlották, hogy levásárolhatom az árát, vagy utalványt is kérhetek, de ha akarom, természetesen készpénzben is visszafizetik.

Persze lehet, hogy azóta változott a CCC üzletpolitikája és egyszerűbben megy az ügyintézés, de a lényeg, hogy nagy valószínűséggel jogosnak fogják találni a reklamációdat, és előbb-utóbb visszaadják a pénzed.

2022. aug. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A deichmannba simán vissza adják az árát. Remélem nem fognak köteledni, alig hordtam és elszakadt. De az ára kell mert nem akarok majd fölösleges köröket futni hogy megint elszakad stb és levásárolni se.
2022. aug. 16. 06:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyem 38-as méret, gyakori méret. Remélem nem lesz belőle másik és vissza adják az arat
2022. aug. 16. 06:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor sem vagy köteles elfogadni a cserét, vagy a le vásárlást.
2022. aug. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, megnyugodtam :)
2022. aug. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!