Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok melyik fajta...

Fiúk lányok melyik fajta biciklis nadrágot szeretitek jobban ami pamut vagy a fényes anyagból van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A fényes nejlont preferálom, mivel a műszál taszítja az esetleges izzadtságot és gyorsabban szárad, mint a nedv tartó pamut.

Mellesleg kényelmesebb is.

F.45

2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem eddig csak pamut biciklis naciaim voltak vannak. Nekem jók nagyon.

De szerintem ki fogom próbálni ezt a fényeset is. Mondjuk nekem az is tetszik. Csak nem tudom mennyire fogadják el majd. Mert sajnos az emberiség elég el maradott....

2022. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

2!

Mindenképp kérj engedélyt az idegenektől, hogy mit vehetsz fel!

2022. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fényes....??? Én még ilyet nem láttam... Nem kevered valami diszkógatyával? :-DDD


Mindenesetre a pamut nekem kizáró ok. Csatakosra izzad, ha úgy igazán nekiállok tekerni.

Nem véletlenül vannak kiváló "funkcionális" sportruházati termékek. Amik átengedik az izzadságot.


Amúgy futónadrágot használok, nekem nem szükséges a "pelenkabetét".

2022. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

... ilyesmire gondolok:


[link]


Nike, Asics, stb. sportmárkák, főleg a "clima-cool" típusú puha/száraz anyagú nagyon jó.

2022. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Én sima pamutot hordok.
2022. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a fényeset szeretem, abból is a feketét. Sportoláshoz és utcára egyaránt. Amúgy soha nem éreztem, hogy bárkitől is engedélyt kéne kérnem a viselésére... Kényelmes és jól érzem magam benne. Kit zavar ez?
2022. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Csak pamutot szabad hordani, mert a műszál nem szellőzős anyag!!!
2022. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
A műszálasba befülled az ember, ezért nem szabad félig műszálas zoknit sem hordani, mert ha leveszed, tiszta büdös lábszagú lesz a szoba tőle. És persze bőrcipő ajánlott.
2022. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

8. Nyilván az élsportolók számára kifejlesztett funkc.ruhazatotcis diret ezert csinalják műszalból... h büdösek legyenek es izzadjanak...😂😂😂


Te leragadtál az 50evvel ezelőtti műszálaknál.


Olvass utána és tájékozódj!

2022. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!