Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik gázabb? Egy csaj...

Melyik gázabb? Egy csaj csípőgatyában lehajol. A segge látszódjon ki vagy a fehérneműje? Kort, nemet se ártana. Ja és "miért"-et is XD

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne vegyen fel olyan csípőgatyát, amiben még lehajolni sem tud. az ilyeneknek vennék egy övet..

a kérdésre válaszolva, ha nem a csipkés tangája van kinn, hanem esetleg egy kis sáv, amiből még azt sem lehet megállapítani h milyen a bugyi szabása, akkor inkább az, mint a segge. A nyakig húzott tangásoktól kivagyok, pedig én magam is azt hordok, de inkább diszkrétebben

18L

2010. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm, mind a kettő nagyon gáz :D Érdekes, én tudok úgy gatyát hordani, hogy ne lógjon ki semmi :D
2010. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mindkettő. vegyen úgy nadrágot, hogy nincs kin belőle a p*csája..


17/F

2010. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia hát mindkettő rohadt közönséges sőt egy lánynak nem hajoldozni kell föleg nem ilyen nadrágban hanem legugolni ilik .
2010. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ja bocsi korom lemaradt 25N
2010. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mindkettő közönséges, meg lehet azt oldani, hogy egyik se látszódjon...:D

Pont a múlthét volt, hogy alagsori teremben volt órám, és az egyik ablak előtt ült 2 csajszi. Az egyiknek (szó szerint!) a feneke felénél volt a nadrágja, a tangája, ami egy fehér csipkés darab volt, pedig a dereka közepéig ért. Nem túlzás. Nem tudom, hogy ő hogy nem érezte ezt, vagy esetleg csak szimplán nem zavarta, mindenesetre a fél osztály ezen mulatott az órán :D

2010. szept. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is ha nacit vásárolsz, az az első, h kipróbálod, lehajolva is kényelmes e. Ha kilátszik vmi, az sztem irtó gáz! Semmiképp sem szexi, mint ahogyan azt sok kis tini képzeli... Egy hosszabb felső pedig mindent megold!!! Ne legyen már kint mindene! Aztán meg hidegben jön a vesemedence gyulladás!!

20/L

2010. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a csípőfazonú naci alá vegyen megfelelő fehérneműt pl. Y tangát, vagy C tangát!

25F

2010. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!