Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Imádok fotózni és szeretnék...

Imádok fotózni és szeretnék olyan lányokat fotózni akik nem profik és csak a lehúzni akarnak, mit tegyek? Apropó miért gondolják a lányok hogy hátsó szándéka lehet egy ffinek ha fotózni akar?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vajon miért?
2014. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kígyó megharap téged, az összes barátodat, és az ismerősi köröd nagy részét, akkor a kígyó mi jogon kérdezi meg tőled, hogy miért tartasz tőle, ha ő szívességet ajánl?
2014. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb pasinak hátsó szándéka van... lehet hogy neked pont nincs, de ezt honnan tudhatnánk?
2014. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Imádok fotózni és tetszenek a dekoratív lányok,de ez nem azt jelenti hogy Azt akarom!Ha bebizonyithatnàm és lenne olyan dekoratív lány nem bánnám:-)
2014. szept. 11. 10:21
 5/13 Platypus válasza:
100%
Nézd, ebben az esetben szakmai csoportokban kéne érdeklődnöd és referenciát felmutatnod. Ha nincs referencia, akkor nem tudják eldönteni a lányok hogy tudsz-e egyáltalán fotózni, ha pedig nem tudsz, akkor nekik miért is érné meg egy vadidegenre pazarolni az idejüket? Az internet tele van amatőr fotós-modelles közösségi oldalakkal, aki tényleg fotózni akar és ezt elfogadható színvonalon műveli, annak nem kihívás modellt találni. Ha meg abszolúte kezdő vagy, akkor első körben inkább tanfolyamot keress, ne modellt.
2014. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En bevallalom, engem fotozhatsz ha annyira szereted! Sose keszult meg rolam normalis foto, nem vagyok nagyon szep lany. Nyilvan ha maga a fotozas tetszik es nem a csajok miatt csinalod, tenyleg, akkor nem problema engem fotozni ...
2014. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hova kell menni a fotózkodni aranyom? imádok fotózkodni

93/L (még:)

2014. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is vártam ennyi választ!Nem vagyok profi fotós ez igaz,de már volt 3-4modellem és ekkor jöttem rá hogy ez nagyon tetszik és hobbi szinten szívessen csinálnám!Viszont olyan lányt keresek aki ugyanúgy hobbiból vállalná,nem 50-60ezrekért,amit ên pofátlanságnak tartok
2014. szept. 11. 10:48
 9/13 anonim ***** válasza:
TFCD csoport facebookon.
2014. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tehát aki pénzt kér a munkájáért lehúz?
2014. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!