Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Létezik olyan modellügynökség,...

Létezik olyan modellügynökség, ami nem pénzlehúzás?

Figyelt kérdés
Gondolok én Weisz Fanni hülyítésére például, hogy fizess ki 200 000+ forintot modell ,,tanfolyamra” és ez még csak az eleje. Behívtak az attractive-hoz, érdemes szóba állni velük? Vagy ez is csak olyan lesz mint azok?

2020. máj. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

VALÓDI modellügynökség SOHA nem kér pénzt semmiért. Ha megfelelsz nekik, és foglalkoztatnak, nem kérnek pénzt azért, hogy menedzseljenek és munkát biztosítsanak neked, elvégre ezért mész hozzájuk, ez a rendeltetésük.

A portfólióért sem kell fizetned, ugyanis ezt a munkáid során elkészült produktumokból állítják össze. Az őket illető összeget pedig a munkáid bevételéből vonják le.

A megbízható, korrekt ügynökségek így működnek. Amelyiknél akár csak egy “apró” hiba csúszik a gépezetbe (értsd: “Nem számít a magasságod se, akciósan 250 ezerért te lehetsz a következő Palvin Barbi”), az garantáltan kamu, messziről el kell kerülni, illetve még időben távozni. 😄

Az Attractive-ról úgy tudom, hogy megbízhatóak.

A Weisz Fanni lehúzáson én is ledöbbentem. Főleg, hogy közszereplőként adta ehhez a nevét még jópár felfuttatott médiacelebecskével karöltve. Sajnos én is befürödtem. Hát igen... ha jöttment, noname szélhámosok kínálnak mérgezett almával a hülyék utcájában, arról egyértelműen látod, hogy kamu, és elkerülöd. De ha megbízhatónak titulált, “magas PR-értékű” celebek tukmálnak, lazán ráharapsz, gondolván: “ebből nem lehet baj”. Áá, dehogynem! 😅

Nem csak az a lényeg, hogy ki mondja, hanem, hogy MIT követelnek tőled! Tételesen lehet ilyen lehúzásokról olvasni sajnos, de tudnék még mesélni a témában egyébként.

2020. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem 180 cm vagyok, a modellkedéshez elég jó alkattal, mindig elkerültem az ilyeneket messziről, csak kiváncsi voltam, hogy ők megbízhatók e, de ezek szerint igen, köszi a választ! Ment a zöld pacsi!
2020. máj. 7. 12:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és én meg szívesen meghallgatlak, meg szerintem más is :P Úgyhogy írd amit tudsz, légyszi:D
2020. máj. 7. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Megbízhatóak szóval ha szeretnéd kipróbálni magad modellként, érdemes meghallgatni mit mondanak. Egyébként van egész sok megbízható ügynökség akik nem lehúzósak, de az biztos hogy ebben a szakmában alap hogy olyan ügynökséggel ne kezdjen az ember aki pénzt kér bármiert is, legyen az portfólió, vagy modelliskola. A weisz Fannis hülyeségtől egyenesen rosszul vagyok, de sajnos sokan bedőlnek nekik, mert a potenciálisan alkalmatlan modelljelöltekkel is elhihetik hogy x összegért várja őket a kifutó
2020. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!