Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan divatos csizma...

Van olyan divatos csizma télre, aminek az ára nem az egekben van és még meleg is?

Figyelt kérdés

Tavaly próbálgattam a deichmannban csizmákat, de mindegyik olyan volt hogy lefagyott volna benne a lábam. Aztán végül sportcipőben jártam végig a telet. Bokától felfelé hideg volt, de legalább a lábujjam nem fagyott le.

Na a lényeg, hogy olyan csizma kéne, ami azért divatos is, lehetőleg ne legyen az ára az egekben és deichmannban vagy kínaiban lehessen kapni. És ne bőszárú legyen, mert a legtöbb nadrágom nem csőszárú.

Márka vagy kép a csizmáról jó lenne.


2010. szept. 24. 18:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Módosítás: Szóval jó a bőszárú is, de olyan, hogy normálisan be lehessen tűrni a kicsit trapézosabb farmert, de ha akarom rá is lehessen tűrni.
2010. szept. 24. 18:34
 2/6 anonim ***** válasza:
egyelőre még a téli csizmák nem jöttek be. és amúgy a humanic jobb, ott találtam olyat, ami meleg volt. (tavaly)
2010. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tatabánya környékén lakom, errefelé nem tudok Humanicról.

Esetleg Veszprém vagy Székesfehérvár jó lenne, de csak ha a buszpályaudvar közelében van (ez főleg Szfvárra értendő)

2010. szept. 25. 04:52
 4/6 anonim ***** válasza:
ugg csizma :) [link] erre gondoltam
2010. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
figyelj, ha neked olyan kell ami nem drága, és meleg és még kinézete is van, akkor bizony járkálnod kell. ne legyél már lusta. és kérlek, felejtsétek már el azokat az ugg okat:(
2010. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem abszolút nem tetszik az ugg csizma, bármilyen nagy divat is.

Nem az, hogy lusta vagyok, de nem vagyok plázacica aki képes órákat eltölteni cipőkereséssel.

Egyébként találtam egy nagyon jót a Humanicba, fehér magassarkú csizma és bundás is volt belül. 39 és 40-es lett volna jó a lábamra és mindegyiken volt valami sárga folt a boka rész környékén. Pedig annyira megtetszett. Utálom, amikor nagy nehezen találok valamit ami tényleg tetszik, erre kiderül hogy selejtes.

2010. okt. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!