Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem kicsi a csizma?...

Csak nekem kicsi a csizma? Nem bírom felvenni a tavalyi téli csizmám, mert szorít már mindenhol, most vagyok 23. hetes. És sajna nem találok a boltokban olyat, ami bő-szárú lenne és meleg is.

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

:-) az első terheségemmel 38 ról 39 re a mostaniról 39ről 40 nőtt a cipő méretem....

Klassz uj télicipőt kellett vegyek mert nemt udom felvenni a régit.

2010. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, de ráadásul nekem alapból 40-41-s a lábam, szóval 41-esnél nagyobbat nem kapok sehol, és leginkább a bokám meg a vádlim szorítja nagyon...
2010. nov. 17. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lábam is megnőtt a terhesség alatt egy számot, nekem is kellett vennem közben új csizmát. Én olyat vettem, ami oldalt cipzáros, elöl fűzős, így a fűzőnél olyan bőre állítottam amilyenre kellett. Nekem is megmaradt a nagyobb méretem. (40-es)
2010. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon hamar vizesedtem, tavaly idén januárban voltam 20 hetes, de én csak hótaposót tudtam felhúzni :-) Vettem egy olyat ami vagányul nézett ki. Májusba megszültem, és most vennem kellett eg lapos csizmát mert a tavalyi rám sem jött rám, pedig 2 pár olyan csizmám van, ami teljesen új. Van nagykerekbe bejárásom, és ott december elején mindig nagyon olcsón lehet venni már csizmát, és mindig bespájzoltam . Talán jövőre:-)
2010. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem alapból erős a vádlim, mert régebben 11 évig táncoltam.

Csizmavásárlás: Azt mondta egy bolti eladó, hogy a németek gyártanak ilyen vádlikra csizmát. Pl. Tamaris - és tényleg! Elég drága, de csúcsminőség!

2 éve vettem, és most is fel jön rám.

24 hetes km

2010. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!