Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meleg, vízhatlan, de szép és...

Meleg, vízhatlan, de szép és divatos csizma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan (női) csizmát keresnék, ami vízhatlan, hóban is lehet hordani, de azért jól is néz ki. Van egy gyönyörű térd fölé érő csizmám, de az hasított bőr, ezért ha túl nagy a hó, nem akarok benne sokat járni, nehogy tönkrevágja az anyagot a hó és - főleg - a só, amit az útra szórnak.


Szóval, tudtok ajánlani valami meleg, vízhatlan, de divatos csizmát?


2010. dec. 1. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Deichmann, éksarkú, hosszú szárú, fekete vízhatlan anyagú, belül bundás csizma 9990-ért.
2010. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy darabig nekem is voltak ilyen illúzióim, hogy majd találok ilyet, de be kellet látnom, hogy: vagy meleg, vagy vízhatlan, vagy szép és divatos.

Én ezek alapján általában az olcsó és megbízható 1 teles minőségű kínai csizmkat részesítem előnyben, mert ezeket nem sajnálom, ha tönkremennek, és vannak közöttük, amik jól néznek ki. Viszont csak mérsékelten vízállóak, tehát egész nap nem, de ha nem megy bele az ember kifejezetten nagy hóba, akkor jól megteszi. Vannak béleltek, azok még melegek is valamennyire.

Van 3 ilyenem (egy hótaposó, egy magas szárú tcára és egy bokacsima), meg pár drágább valódi bőr igényes darab, amiket fontosabb bulikba, randira, alkalmaka hordok, tehát zord időben és mindennapokra nem.


Nem szeretek azon aggódni, hogy azért, mert julika néni a háza előtt még minig sóval szórja fel a járdát nekem tönkremegy a 30e ft-os csizmám, a kínaival meg úgy vagyok, hogy hát legfeljeb tönkremegy, de legalább nem kell ezen aggódnom, amikor csak mászkálni megyek...

2010. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 heszter válasza:

Mi pont tegnap kerestünk ilyet, nem volt :(:( Pontosabban a Tommy Hilfiger csizmák jók lettek volna, csak 40e-ért nem vettük meg...


(julika nénit fel kell jelenteni, 100e-es barságot is kaphat: [link] )

2010. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 heszter válasza:
(bocs)barság=bírság
2010. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!