Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek ezek a túlságosan...

Tetszenek ezek a túlságosan kivágott menyasszonyi ruhák, amikor a menyasszonynak kint van a fél (vagy háromnegyed) melle, és sokszor csak az a testszínű átlátszó anyag takarja el?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit ízléstelen és közönséges hatást kelt, szerintem egy menyasszonynak nem az a dolga, hogy mutogassa magát
2022. aug. 28. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nekem tetszik, vagyis kolléganőmön jól nézett ki az esküvőn.
2022. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Magamon nem, sose vennék fel ilyet, de én azt vallom mindenkinek legyen olyan ruhája amilyet akar. Ha ez fekete estélyi, csillámpónis bikini, rózsaszín tütü, nem érdekel, csak érezze benne jól magát. Ez az ő napja, ne akarjon a hülye násznápnek vagy bárki másnak megfelelni.
2022. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg a menyasszonynak az a dolga, hogy az ő esküvőjén az ő pénzéből azt csináljon, amit akar.


Egyébként nekem tetszenek.

2022. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Magamnak nem ilyet választanék, de szerintem nincs gond vele, van ami jól néz ki. A menyasszonynak olyan ruhája legyen, ami a legjobban tetszik neki és amiben a legszebbnek érzi magát. Ha ő kivágottat akar, akkor olyat. Amúgy van ami egész ízléses és a mély dekoltázs ellenére sem közönséges. Én is láttam már olyat, ami máson tetszett, de azért nem az ilyenek a kedvenceim.
2022. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik. Egyébként pedig van belőle ízléses.
2022. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem közönséges, de felőlem mindenki azt fel, amit akar.
2022. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Ízléstelen és közönséges.

A vőlegény nyakig egyenruhában, a menyasszonyon meg már lassan semmi nincs mint a strandon..

F.

2022. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszenek a merészebb menyasszonyi ruhák. Rosszul vagyok tőle, hogy még mindig a régimódi szentszűz prüdéria és tisztaságkultusz lengi körül a menyasszonyságot, hogy legyen angyali módra szép, de kerülje, hogy szexuálisan vonzó legyen.
2022. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!